As Biuro Agnieszka Skoneczna

Obsługa rachunkowości i finansów przedsiębiorstw

Biura rachunkowe
16 Lipie 17 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
695 080 401
Adres korespondencyjny
16 Lipie 17 łódzkie

Informacje

Opis działalności
As Biuro to biuro rachunkowe, w którym zajmujemy się pełną obsługą rachunkowości naszych Klientów. Nasze biuro znajduje się w Lipiach w województwie łódzkim. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Agnieszka Skoneczna.
Produkty i usługi
Obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Mimo tego pomagamy również osobom dopiero rozpoczynającym karierę w biznesie. Zapewniamy wsparcie przy rejestracji i prowadzeniu nowego przedsiębiorstwa. Organizujemy dotacje i dofinansowania na rozwój firm. Zajmiemy się prowadzeniem biura i wszelkich spraw biurowych.

Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc przy obsłudze kadrowej firm. Zakładamy i prowadzimy akta osobowe. Dopilnujemy wszystkich terminów umów i wypłat wynagrodzenia. Rejestrujemy odbyte szkolenia i badania lekarskie. Co więcej, sporządzamy roczne i bieżące sprawozdania finansowe. Na prośbę Klientów prowadzimy podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Korzystając z usług naszego biura rachunkowego, nie muszą się Państwo obawiać o takie sprawy jak:

- prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
- prowadzenie ewidencji wyposażenia,
- przygotowywanie wzorów dokumentów.
- wystawianie faktur,
- naliczanie zaliczki na podatek dochodowy,
- tworzenie wewnętrznych uregulowań dla firm.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura rachunkowego w Lipiach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń