As Biuro Agnieszka Skoneczna

Obsługa rachunkowości i finansów przedsiębiorstw

Biura rachunkowe
97-216 Lipie 17 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
As Biuro Agnieszka Skoneczna

Informacje

Opis działalności
As Biuro to biuro rachunkowe, w którym zajmujemy się pełną obsługą rachunkowości naszych Klientów. Nasze biuro znajduje się w Lipiach w województwie łódzkim. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Agnieszka Skoneczna.
Produkty i usługi
Obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Mimo tego pomagamy również osobom dopiero rozpoczynającym karierę w biznesie. Zapewniamy wsparcie przy rejestracji i prowadzeniu nowego przedsiębiorstwa. Organizujemy dotacje i dofinansowania na rozwój firm. Zajmiemy się prowadzeniem biura i wszelkich spraw biurowych.

Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc przy obsłudze kadrowej firm. Zakładamy i prowadzimy akta osobowe. Dopilnujemy wszystkich terminów umów i wypłat wynagrodzenia. Rejestrujemy odbyte szkolenia i badania lekarskie. Co więcej, sporządzamy roczne i bieżące sprawozdania finansowe. Na prośbę Klientów prowadzimy podatkową księgę przychodów i rozchodów.

Korzystając z usług naszego biura rachunkowego, nie muszą się Państwo obawiać o takie sprawy jak:

- prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
- prowadzenie ewidencji wyposażenia,
- przygotowywanie wzorów dokumentów.
- wystawianie faktur,
- naliczanie zaliczki na podatek dochodowy,
- tworzenie wewnętrznych uregulowań dla firm.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego biura rachunkowego w Lipiach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń