Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paweł Błoch

Wysokiej jakości palety w konkurencyjnych cenach

Materiały opałowe
97-225 Olszowa-Kolonia 7 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paweł Błoch
97-225 Olszowa-Kolonia 7 łódzkie
Telefon
Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paweł Błoch

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paweł Błoch w Olszowa-Kolonia
Nasz Zakład Przetwórstwa Drzewnego mieści się w Kolonii Olszowej, w województwie łódzkim, a właścicielem jest Paweł Błoch. Usługi świadczymy od 2019 roku. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Zakładzie Przetwórstwa Drzewnego zajmujemy się skupem i sprzedażą palet, które znajdują swoje zastosowanie w przemyśle transportowym oraz magazynowaniu. Doskonale sprawdzą się do przewozu ładunków o różnych gabarytach. Oferujemy Państwu nasze palety drewniane, w pełni ekologiczne, wyróżniające się doskonałą ceną.

W ofercie posiadamy:

- palety drewniane,
- palety przemysłowe.

Oferujemy Państwu palety w standardowych wymiarach, takich jak 1000 × 1200 mm oraz 800 × 1200 mm, oraz inne. Proponowane przez nas palety wyróżniają się wysoką jakością wykonania, są bardzo solidne i wytrzymałe. Doskonale sprawdzą się także jako element wyposażenia wnętrz, wykonają z nich Państwo ławki, meble tarasowe, stoliki, kanapy czy łóżko do sypialni.

Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i skup palet, zapewniamy konkurencyjne ceny. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Zasięg działania
Firma Zakład Przetwórstwa Drzewnego Paweł Błoch z lokalizacji: Olszowa-Kolonia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń