Auto Złom

Złomowanie i likwidacja pojazdów

Autozłom
97-217 Olszowiec 16a łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Złom

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Auto Złom zajmujemy się złomowaniem pojazdów samochodowych już od 1998 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Olszowiec na terenie województwa łódzkiego, a założycielem jest Marek Hajdukiewicz. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Auto Złom działamy prężnie już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się skupem, kasacją oraz demontażem pojazdów. Posiadamy zezwolenie na demontaż i złomowanie pojazdów typu E36. Nasze działania odznaczają się profesjonalizmem i kompleksowością. Po zakończonym zleceniu wystawiamy zaświadczenie, które jest podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji.

Do kasacji przyjmujemy wszystkie typy pojazdów. Klientom płacimy gotówką za dostarczone do nas kompletne samochody. Oferujemy również możliwość odbioru aut od Klientów. Zapewniamy transport i holowanie pojazdów w obrębie powiatu tomaszowskiego gratis

Zajmujemy się sprzedażą części używanych i zamiennych do wszystkich marek samochodów. Znajdą u nas Państwo:

- silniki benzynowe, silniki diesla,
- skrzynie biegów,
- elementy blacharskie: maski, zderzaki, drzwi, błotniki i inne,
- wnętrza, tapicerki,
- lampy, reflektory,
- felgi aluminiowe, opony,
- elektronika (radia, komputery),
- części używane.

Zajmujemy się również świadczeniem usług wulkanizacyjnych i sprzedażą opon oraz felg.
W asortymencie firmy znajdą Państwo opony używane, podejmiemy się także wymiany opon w samochodach osobowych. Klientów zapraszamy do skorzystania z prostowania i spawania felg stalowych i aluminiowych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń