Big Stal Producent siatki ogrodzeniowej Sławomir Bigos

Produkcja ogrodzeń panelowych, siatek ogrodzeniowych oraz bram i furtek

Bramy i ogrodzenia
ul. Tomaszowska 15, 97-220 Rzeczyca łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Big Stal Producent siatki ogrodzeniowej Sławomir Bigos
ul. Tomaszowska 15, 97-220 Rzeczyca łódzkie
NIP
7971097589
Telefon
Big Stal Producent siatki ogrodzeniowej Sławomir Bigos

Informacje

Opis działalności firmy Big Stal Producent siatki ogrodzeniowej Sławomir Bigos w Rzeczyca
Big Stal to firma z Rzeczycy, w województwie łódzki. Od 1996 roku zajmuje się produkcją elementów metalowych. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Sławomir Bigos, wykonuje ogrodzenia wraz z akcesoriami niezbędnymi do montażu oraz bramy. Zapewnia ich wysoką jakość i gwarantuje konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Big Stal oferuje swoje wyroby do zabezpieczania posesji należących do firm, instytucji i osób fizycznych. Zapewnia, że elementy są wytrzymałe i mają odpowiednie wymiary, zabezpieczenia antykorozyjne oraz kolory. W nowoczesnym zakładzie elementy metalowe są cynkowane, malowane proszkowo, a także powlekane. Dzięki temu nie grozi im korozja, a jednocześnie są bardziej estetyczne.

Big Stal przede wszystkim produkuje ogrodzenia w formie paneli 3D i 2D, najczęściej w kolorach zielonym, czarnym, grafitowym i brązowym. Możliwe jest też pomalowanie na zamówienie ogrodzeń na inny kolor. Ponadto w zakładzie wytwarzane są siatki ogrodzeniowe i leśne oraz akcesoria montażowe do ogrodzeń. Można do nich zaliczyć:
-obejmy,
-druty naciągowe,
-pręty napinające,
-podmurówki.

Firma produkuje również bramy i furtki pasujące wymiarami do ogrodzeń panelowych.

Dodatkowo w zakładzie wytwarzane są druty kolczaste, ocynkowane i powlekane.

Więcej informacji i zdjęć znajduje się na stronie internetowej, natomiast kontakt z firmą Big Stal można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Big Stal Producent siatki ogrodzeniowej Sławomir Bigos z lokalizacji: Rzeczyca świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe