Sicher Bautechnik Sp. z o.o.

...i wszystko będzie na SICHER!

Chemia budowlana
ul. Milenijna 12/14, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
poniedziałek 07:00 - 15:00
wtorek 07:00 - 15:00
środa 07:00 - 15:00
czwartek 07:00 - 15:00
piątek 07:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(44) 734 63 99
Adres korespondencyjny
ul. Milenijna 12/14, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Sicher Bautechnik powstała w 2010 roku. Działalność zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim i oferuje produkcję klejów do glazury, podkładów podłogowych, systemu dociepleń oraz zapraw do murów.
Produkty i usługi
Nasza firma wywodzi się w Przedsiębiorstwa Produkcyjno -Usługowo-Handlowego REMBOR, które dynamicznie się rozwijało. W latach 2009-2010 wyodrębniliśmy oddzielną spółkę o nazwie Sicher Bautechnik.

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę, w której znajduje się wiele produktów, które świetnie sprawdzają się między innymi podczas remontów oraz prac montażowych. Nasza chemia budowlana cechuje się wysoką jakością oraz trwałością.

Oferujemy:
- kleje do płytek,
- podkłady podłogowe,
- grunty,
- systemy dociepleń,
- gipsy i gładzie,
- zaprawy,
- wyroby akrylowe,
- wyroby silikonowe,
- wyroby silikatowe,
- wyroby silikatowo-silikonowe.
-
Cieszymy się licznym gronem stałych Klientów, którzy korzystają z naszych usług od wielu lat. Jesteśmy wdzięczni za okazane zaufanie oraz pełni motywacji, aby nieprzerwanie się rozwijać.

Gwarantujemy pełną satysfakcję, najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Sicher Bautechnik, która zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mjasterman
Pracuje na materiałach tej firmy już od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń! Po drodze próbowałem kilku klejów, ale Kerami Proffesional jak dla mnie jest niezastąpiony!
B
Bercik
Ta firma to symbol Tomaszowa. Wszyscy w okolicy kupują właśnie u nich. Nie ma sensu szukać dalej, kiedy pod nosem mamy tak dobrą chemię budowlaną.
Z
Zosia
Korzystam z usług tej firmy od wielu lat. Ich materiały zawsze świetnie się sprawdzają i są bardzo trwałe. Cenię ich za niezmiennie wysoka jakość przez tak długi czas!