Luxparty - Dekoracje i Organizacja Imprez Edyta Włodarczyk

Organizacja imprez i konferencji
ul. Smugowa 1/11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
600 413 670
Adres korespondencyjny
ul. Smugowa 1/11, 97-200 Tomaszów Mazowiecki łódzkie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Organizacja imprez i konferencji. Luxparty - Dekoracje i Organizacja Imprez Edyta Włodarczyk ma swoją siedzibę w miejscowości Tomaszów Mazowiecki w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Luxparty - Dekoracje i Organizacja Imprez Edyta Włodarczyk poprzez email: kontakt@luxparty.pl lub telefon: 600 413 670 .
Jeśli chcesz nawiązać z Luxparty - Dekoracje i Organizacja Imprez Edyta Włodarczyk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Smugowa 1/11,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Luxparty - Dekoracje i Organizacja Imprez Edyta Włodarczyk.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.