Zas-Bud Piaski kwarcowe

Kopalnia każdego typu piasku, żwirku i kamienia

Kamień i kruszywa
Parkowa 10, 97-225 Ujazd łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zas-Bud Piaski kwarcowe

Informacje

Opis działalności
ZAS-BUD to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wydobyciu surowców mineralnych. Firma sprzedaje różnego rodzaju piaski i żwirki kwarcowe, piaski budowlane, podsypki do zagęszczeń, ziemie czarną oraz kruszywa betonowe z kruszarki.
Produkty i usługi
Produkty oferowane przez przedsiębiorstwo to wszystko, co niezbędne jest podczas budowy. W ofercie znajdą Państwo piach budowlany, piasek formierski, czy piasek kwarcowy. Dodatkowo firma proponuje żwirek budowlany, żwirek do polimerobetonu oraz żwirek filtracyjny, piaski do piasecznic i hamulcowe.

Współpracując z ZAS-BUD, nie muszą się Państwo martwić o transport kruszyw. Firma dysponuje wywrotkami MAN do 15 lub 20 ton. W wyposażeniu znajdują się również ciągniki siodłowe pozwalające na przewóz nawet 26 ton materiału.

Specjalistyczny sprzęt pozwoli również przedsiębiorstwu na kruszenie surowców i wykonywanie robót ziemnych. Do zadań wykorzystywana jest kruszarka KOMATSU i koparko-ładowarka.

W ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak:

-piasek płukany,
- piasek podsypkowy,
- piasek przesiewowy,
- piasek kwarcowy biały,
- kamień,
- kruszywo betonowe z kruszarki,
- humus,
- gruby kamień polny.

Osobom zainteresowanym, firma podeśle darmowe próbki tworzyw. Będą Państwo mieli okazję na własne oczy przekonać się o jakości proponowanych surowców.

Odwiedzając stronę internetową przedsiębiorstwa, mogą Państwo dowiedzieć się więcej o parametrach, jakimi charakteryzują się produkty. Kruszywa są poddawane ciągłym badaniom laboratoryjnym. Ma to za zadanie utrzymać najwyższą jakość produktów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty kopalni surowców w Ujeździe. W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe