Veilo Producent Czapek

Produkcja czapek damskich, męskich, młodzieżowych i dziecięcych

Czapki i kapelusze
97-200 Zawada 68 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Veilo Producent Czapek
97-200 Zawada 68 łódzkie
Strona www
Telefon
Veilo Producent Czapek

Informacje

Opis działalności firmy Veilo Producent Czapek w Zawada
Veilo to firma produkująca czapki. Jej siedziba znajduje się w Zawadzie, w województwie łódzkim. Właścicielką firmy jest Ewa Żyłka.
Produkty i usługi
Zbliżające się zimniejsze miesiące jesieni i zimy to najlepszy czas na zakup ciepłych dodatków do odzieży. Największy wybór takich elementów garderoby można znaleźć w ofercie Veilo. Firma projektuje i produkuje na nowoczesnych maszynach nakrycia głowy oraz inne przydatne dodatki. Ma w tym zakresie ogromne doświadczenie, ponieważ działa na rynku odzieżowym od 1993 roku. Artykuły są zawsze modne, wygodne, ciepłe i dostępne w wielu odmianach. Różnią się wzornictwem i kolorystyką, dlatego każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Oferta Veilo obejmuje produkty przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci, w tym młodzieży. Klienci mogą zamówić:
-czapki,
-szaliki,
-kominy,
-rękawiczki.

Ponadto w zakładzie szyte są ciepłe swetry. Te i pozostałe produkty wyróżniają się wysoką jakością. Wytwarzane są z najlepszych materiałów. Można je zakupić w konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji o ofercie Veilo można uzyskać telefonicznie, e-mailowo albo za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń