Juroko wulkanizacja opon sprzedaż opon, montaż. Koper R.

Mobilny serwis opon w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Pszenna 40, 98-300 Dąbrowa łódzkie
(9 opinii) napisz opinię
Juroko wulkanizacja opon sprzedaż opon, montaż. Koper R.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Juroko znajduje się w Dąbrowie, w województwie łódzkim. Działa na terenie powiatu wieluńskiego i w takich miastach jak Kępno, Bełchatów, Kłobuck, Kluczbork, Złoczew oraz Sieradz oferując usługę mobilnego serwisu opon. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 2007 roku, a jego właścicielem jest Robert Koper.
Produkty i usługi
Uszkodzenie opony może się przydarzyć każdemu, zarówno w prywatnym samochodzie, jak i w ciężarówce przemierzające kraj z ładunkiem. Niezależnie od pory zdarzenia warto pamiętać, że firma Juroko zajmuje się mobilnymi usługami wulkanizacyjnymi. Dojeżdża na wskazane miejsce w dzień i w nocy, także w dni świąteczne. Ogumienie wymienia na nowe albo łata, dzięki czemu kierowcy mogą ruszać w dalszą drogę.

Juroko zajmuje się też prostowaniem i wyważaniem felg oraz ma ofertę dla osób, które szukają opon. Firma sprzedaje nowe i używane opony polskich i zagranicznych producentów i to niezależnie od tego, czy klient potrzebuje całego kompletu, czy też tylko pary opon. W ofercie przedsiębiorstwa można wyróżnić:
-opony do samochodów osobowych,
-opony do samochodów dostawczych,
-opony do samochodów ciężarowych.

Wraz z oponami warto kupić aluminiowe i stalowe felgi. Oczywiście wraz z montażowymi śrubami.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie sprzedażowej i ofercie usług Juroko. Po więcej warto wejść na stronę internetową albo zadzwonić. Telefonicznie można wezwać mobilny serwis opon.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje opony takich marek jak Dunlop, Michelin, Good Year, Dębica, Pirelli i Continental.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
L
lenny
Kompleksowa oferta. Podoba mi się, że Juroko nie tylko naprawia opony, ale też je sprzedaje. Od dzisiaj jestem ich wiernym klientem!
A
Andrzej
Zakup używanych opon i felg od Juroko to ekonomiczne rozwiązanie. Po co przepłacać, kiedy można kupić coś dobrej jakości, ale używane?
M
Maksymilian
Mają na sprzedaż w Juroko używane, ale całkiem dobre opony. Jest z czego wybierać!
B
Bogusss
Polecam Juroko, bo sprzedają wysokiej jakości opony. Zażyczyłem sobie nówki Dębicy i takie dostałem.
M
Maciej
Skorzystałem z pomocy ich serwisu mobilnego, ale okazało się, że opona nie daje się do naprawy. Zamówiłem więc u nich nowe opony i to w całkiem niskiej cenie.
F
FDolas
Nie lubię wydawać niepotrzebnie pieniędzy, dlatego zleciłem firmie Juroko wyprostowanie felg. Błyskawicznie wykonali to zlecenie!
P
pepe
Nie tylko potrafią łatać opony, ale również prostować felgi. Po co kupować nowe?
J
Jxisy
Usługa mobilnej wulkanizacji to ciekawe rozwiązanie. Kiedyś w moim dostawczaku firma Juroko naprawiała oponę, a niedawno, kiedy jechałem osobówką, to potrzebowałem ich pomocy. Dobrze się spisali, a ja nie zapłaciłem wcale tak dużo.
K
kris1967
Wulkanizacja opon prowadzona przez Juroko to najlepsze, co mnie ostatnio spotkało. Miałem poważny problem, bo w nocy, w terenie, którego nie znam, złapałem gumę w ciężarówce. Taką oponę samemu ciężko wymienić, więc wolałem zadzwonić po fachowców. Pomimo tego, że dopiero świtało, przyjechali szybko na miejsce, zdjęli oponę i ją załatali. Potem ponownie ją zamontowali i mogłem jechać z ładunkiem dalej. Dziękuję za pomoc!