Firma Ogólnobudowlana Max-Kop

Rozbiórki, wyburzenia i niwelacja terenu pod budowę.

Wykopy i roboty fundamentowe
98-335 Dzietrzniki 127 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 892 457
Adres korespondencyjny
98-335 Dzietrzniki 127 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MAX-KOP znajduje się w Dzietrznikach, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w usługach wyburzeniowych. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Monika Kielan.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować profesjonalną realizację wszelkich robót drogowych. W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe usługi koparko ładowarką. Podejmiemy się również niwelacji terenu pod budowę. Oprócz tego zajmujemy się wykonywaniem wykopów pod sieci wodne.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie rozbiórek i wyburzeń. Możemy Państwu zaproponować atrakcyjne ceny za wynajem zagęszczarek 100kg bądź 450 kg. Nasza oferta obejmuje również załadunek i transport kruszyw, a także materiałów sypkich.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do dyspozycji.


Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Max-Kop.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń