Amadeos. Zespół muzyczny

Uczynimy każdą imprezę niezapomnianą

Zespoły muzyczne
ul. Kopernika 3, 98-300 Wieluń łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Amadeos. Zespół muzyczny

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zespół Amadeos, który występuje na weselach i imprezach okolicznościowych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wieluń, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Nasz zespół muzyczny Amadeos istnieje w branży muzycznej od 1997 roku. Na samym początku kariery graliśmy tylko na festynach i zabawach tanecznych. Z czasem nasze umiejętności i powodzenie w środowisku scenicznym pozwoliły na poszerzenie oferty.

Jesteśmy wysokiej klasy instrumentalistami i wokalistami, którzy wiedzą jak zapewnić odpowiednią atmosferę, tak aby goście wyśmienicie się bawili.

W ramach oferty Amadeos gramy na imprezach takich jak:
- wesela,
- imprezy filmowe,
- studniówki,
- festyny.
Nieważna jest średnia wieku na przyjęciu. Zapewniamy dobrą zabawę każdemu. Nasze usługi nie skupiają się tylko na śpiewaniu na scenie, dzięki naszym umiejętnością sprawiamy, że publiczność bierze udział w organizowanych przez nas zabawach.

Nasz repertuar jest otwarty, jeśli chodzi o modyfikacje. Dopasujemy się do wymagań klienta. Angażujemy się w pracę. Muzyka to nasza pasja.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy potrzebnych odpowiedzi.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skorzystania z oferty Amadeos w Wieluniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
H
L
Halina Lasocka
Świetna zabawa.Gośce zachwyceni!Polecam!
E
T
Edward Tyczka
Pełna profeska.Znakomite wokale,super prowadzenie,bardzo dobry kontakt z publicznością,doskonały dobór repertuaru.Zdecydowanie polecam.
A
P
Agnieszka Piecuch
To chyba mój ulubiony zespół.Kilka razy bawiłam się z nimi na Sylwestrze i to były zawsze udane imprezy.Super głosy i prowadzenie.Grają to czego oczekują od nich goście.Szkoda,że przez tą pandemie nie mogę bawić się z nimi w tym roku.Polecam wszystkim