Wytwórnia Elementów Sklejkowych "Zawmak" Zygmunt Owczarek

Producent sklejki ze zdrowych lasów

Akcesoria meblowe
98-360 Świątkowice 65 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(43) 871 43 97
Adres korespondencyjny
98-360 Świątkowice 65 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Firma Zawmak funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów sklejkowych. Jej siedziba zlokalizowana jest w Świątkowicach, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak też biznesowych. Wyroby Zawmak znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim, a szczególnie u producentów krzeseł z Polski i za granicy.

Firma produkuje przede wszystkim sklejki liściaste płaskie oraz profilowane, w tym sklejki bukowe i sklejki brzozowe. Występują one w grubościach od 3 do 30 mm oraz w różnych formach dostosowanych do indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Nowoczesny park maszynowy wraz z szerokim zapleczem technicznym pozwalają precyzyjną obróbkę wyrobów, według parametrów wskazanych w indywidualnych projektach.

Od 2012 roku firma Zawmak posiada certyfikat FSC oznaczający, że drewno wykorzystywane przez nią w produkcji pochodzi wyłącznie od dostawców prowadzących prawidłową gospodarkę leśną.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń