Mark's Sp. z o.o. PPHU

Sieć własnych sklepów firmowych i hurtowni

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
98-420 Prusak 23 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mark's Sp. z o.o. PPHU

Informacje

Opis działalności
Marko Walichnowy to firma nowoczesna, dynamiczna, odwołująca się do bogatych tradycji. Z powodzeniem produkujemy mięso i wędliny już od 15 lat. Nasza siedziba mieści się w Prusaku, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Od wielu lat prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż mięsa oraz wędlin. Posiadamy własną sieć sklepów firmowych oraz hurtowni, a naszym głównym zadaniem jest dotrzeć do każdego Klienta i móc dostarczać mu świeże oraz dobrej jakości wyroby mięsne.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty:

- żeberka,
- szynka wieprzowa,
- schaby,
- polędwiczki wieprzowe,
- mięso wołowe i podroby,
- mięso wieprzowe i podroby,
- mięso mielone,
- golonka wieprzowa,
- flaki wołowe,
- biodrówka wieprzowa.

Oprócz tego, nasi Klienci mogą zakupić u nas polędwicę, pieczeń oraz rosbeft wołowy. Dysponujemy wędlinami drobnorozdrobnionymi, średniorozdrobionymi oraz gruborozdrobionymi. W naszym asortymencie można znaleźć mostek, szponder, parówki, wędzonki, tłuszcze oraz pasztety. Sprzedajemy kiełbasę parówkową, wędliny w blokach, wędliny podrobowe oraz bezosłonkowe, a także wędliny z drobiu. Klienci zaopatrzą się u nas w asortyment na grilla, konserwy mięsne oraz wszelkiego rodzaju przetwory mięsno-warzywne.

Bardzo dbamy o doskonałą jakość naszego mięsa, a każda partia jest rzetelnie sprawdzana zanim zostanie wypuszczona z hurtowni. Nasze wyroby spełniają wszystkie normy niezbędne do ich sprzedaży. Gwarantujemy niepowtarzalny smak oraz świeżość w każdym naszym produkcie.

Serdecznie zachęcamy do zakupów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń