Studio Urody Wellness Edyta Furowicz

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Warszawska 27, 98-400 Wieruszów łódzkie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
793 669 697
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 27, 98-400 Wieruszów łódzkie

Informacje

Firma Studio Urody Wellness Edyta Furowicz z siedzibą w miejscowości Wieruszów świadczy swoje usługi w branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: wellnessinfo@wp.pl lub telefonicznej 793 669 697 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 98-400 Wieruszów ul. Warszawska 27,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Studio Urody Wellness Edyta Furowicz: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Studio Urody Wellness Edyta Furowicz.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jolanta
2018-08-05 23:49:56
Pani Edyta jest bardzo sympatyczna i miłą osobą ktora w sposób profesjonalny wykonuje makijaż i zawsze potrafi doradzić a zarazem odjąć kilka lat jestem bardzo zadowolona i tylko do niej się udaję i napewno jak będę potrzebowała zrobić makijaż to ponownie się do niej udam wszystkim paniom serdecznie ją polecam.Super obsluga i profesjonalizm.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.