Izotermet- Hoxton

Dystrybutor płyt warstwowych i pokryć dachowych.

Dachy i rynny
98-220 Czechy 126 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(43) 823 50 62
438235062
biuro@izotermet.pl
664739301
Adres korespondencyjny
98-220 Czechy 126 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Izotermet- Hoxton to firma zlokalizowana w Zduńskiej Woli, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem działalności jest Mariusz Piotrowski. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości płyt warstwowych i pokryć dachowych. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania i montażu obiektów z płyt warstwowych.
Produkty i usługi
Firma Izotermet jest dystrybutorem wysokiej jakości płyt warstwowych i pokryć dachowych renomowanych producentów. We współpracy z solidnymi, sprawdzonymi Partnerami świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie projektowania i montażu obiektów z płyty warstwowej oraz prac dekarskich.

Od 2010 roku jesteśmy dystrybutorem płyt warstwowych i pokryć dachowych. Przez lata pracy zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz zaufanie wielu Klientów. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami. Dbamy o jakość naszych produktów i utrzymujemy ją na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami i wdrażamy je do naszej firmy. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem obiektów z płyty warstwowej.W Izotermet mogą Państwo także skorzystać z prac dekarskich. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie planowania i realizacji inwestycji na każdym etapie naszej współpracy. Dysponujemy szeroką ofertą produktów, jak i wyszkoloną kadrą pracowników, którzy są gotowi spełnić Państwa oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje:

- płyty warstwowe,
- pokrycia dachowe,
- okna dachowe,
- rynny,
- garaże blaszane.

W zakresie płyt warstwowych możemy Państwu zaproponować płyty ścienne, płyty dachowe oraz płyty termoizolacyjne.

Dysponujemy szerokim wyborem pokryć dachowych, między innymi blachodachówką modułową Scandinavia, która wytwarzana jest z oryginalnej szwedzkiej blachy stalowej. Mamy również zwykłe blachodachówki wysokiej jakości,rąbki i trapezy.

Posiadamy także rynny metalowe, jak i pcv.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią akcesoria związane z budowaniem z płyt warstwowych oraz systemami pokryć dachowych. Oferujemy między innymi systemy orynnowania, folie i membrany izolacyjne, wkręty oraz uszczelki i uszczelniacze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Izotermet w celu zapoznania się z szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

papy,
okna,