Fox Witold Chudobiński

Komis samochodowy z wieloletnim doświadczeniem

Samochody używane
98-161 Paprotnia 84B łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fox Witold Chudobiński

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Fox zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych, dostawczych oraz busów już od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zduńskiej Woli na terenie województwa łódzkiego, a założycielem jest Witold Chudobiński. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Komisie Samochodowym Fox działamy już od ponad dwóch dekad. Dzięki doświadczeniu i solidnie wykonywanym usługom zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Wiele lat w branży motoryzacyjnej przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Każdy rok działalności w poświęciliśmy na doskonalenie naszych umiejętności oraz poznawaliśmy Państwa oczekiwania. Cieszymy się licznym gronem stałych, zaufanych oraz zadowolonych Klientów.

Skupujemy oraz sprzedajemy:

- samochody osobowe,
- samochody dostawcze,
- samochody ciężarowe,
- busy,
- części do samochodów osobowych.

Auta skupujemy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego. Zapewniamy dojazd do Klienta i odbiór samochodu. Odkupujemy auta za gotówkę, co jest dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa w trakcie transakcji kupna-sprzedaży. Skupujemy zarówno używane pojazdy w dobrym stanie, jak i te uszkodzone, skorodowane czy powypadkowe.

Skupowane auta reperujemy i doprowadzamy do jak najlepszego stanu. Rzetelnie przygotowujemy je do sprzedaży. Jesteśmy uczciwą firmą. Podczas prezentacji samochodów zainteresowanemu Klientowi, wskazujemy każdą usterkę. Nie ukrywamy żadnych wad, zależy nam, aby Klient wiedział, co kupuje i był zadowolony z transakcji.

Zaufało nam już wielu Kierowców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń