Geo-Wiert Dariusz Dutkowski

Odwierty studni głębinowych i pionowych kolektorów do pomp ciepła

Studnie
ul. Gierymskiego 5/13, 98-220 Zduńska Wola łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geo-Wiert Dariusz Dutkowski
ul. Gierymskiego 5/13, 98-220 Zduńska Wola łódzkie
NIP
8291402628
Telefon
Geo-Wiert Dariusz Dutkowski

Informacje

O nas
Od wielu lat firma zajmuje się pracami geologicznymi i hydrogeologicznymi na potrzeby studniarstwa. Dzięki ich usługom gospodarstwa domowe oraz rolne, które mają problemy z dostępem do taniej wody, mogą skutecznie pozbyć się tego problemu. Studnie głębinowe potrafią zaopatrywać użytkowników nawet w duże ilości wody. Wystarczy tylko odpowiednio wyznaczyć miejsce odwiertu, zainstalować wydajny sprzęt i regularnie dokonywać jego przeglądów. To wszystko może zapewnić firma Geo-Wiert.

Posiadane doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze techniczne umożliwiają jej ponadto wiercenie odwiertów pod pionowe kolektory gruntowych pomp ciepła, czyli coraz popularniejszego sposobu ogrzewania domów.

Firma montuje również hydrofornie i domowe stacje uzdatniania wody, aby była ona zdatna do spożycia i bezpieczna dla urządzeń AGD, C.O. i C.W.U.
Opis działalności firmy Geo-Wiert Dariusz Dutkowski w Zduńska Wola
Firma Geo-Wiert ze Zduńskiej Woli specjalizuje się w wykonywaniu odwiertów głębinowych i budowie studni. Wykonuje także szereg innych usług studniarskich. Jej właścicielem jest Dariusz Dutkowski.
Produkty i usługi
Geo-Wiert kompleksowo i profesjonalnie obsługuje inwestycje związane z wykonanie studni głębinowej i jej rozruchem. W związku z tym proponuje klientom między innymi"
- pomoc w przygotowaniu dokumentacji złoża,
- pomoc w ustaleniu miejsca odwiertu, w tym odwierty próbne,
- wykonanie odwiertu właściwego metodą dostosowaną do rodzaju i twardości podłoża (obrotowo-udarowy na sucho lub obrotowy na płuczkę),
- wykonanie zabudowy studni z PCV lub stali od 110 mm do 219 mm średnicy, wraz z 2 kręgami betonowymi,
- wykonanie przyłącza wodnego do studni,
- montaż pomp głębinowych i osprzętu.

Ponadto firma proponuje swoim klientów montaż domowych stacji uzdatniania wody, które znacząco poprawią jej jakość użytkową i zabezpieczą urządzenia działające w instalacji wodnej.

Geo-Wiert prowadzi również prace związane z czyszczeniem studni głębinowych, a także rekonstrukcją już istniejących ujęć podziemnych wody.

Dodatkową specjalnością firmy jest wykonywanie odwiertów do montażu pionowych kolektorów gruntowych pomp ciepła.

Szczegółowe pytania dotyczące warunków świadczenia usług można kierować pod wskazany numer telefonu.
Zasięg działania
Firma Geo-Wiert Dariusz Dutkowski z lokalizacji: Zduńska Wola świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

H2O,