Fox Witold Chudobiński

Komis samochodowy z wieloletnim doświadczeniem

Samochody używane
ul. Paprocka Zduńska Wola łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fox Witold Chudobiński

Informacje

Opis działalności
Fox istnieje na rynku nieprzerwanie od piętnastu lat. Siedziba działalności mieści się w Zduńskiej Woli. Firma zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych, dostawczych oraz busów.
Produkty i usługi
Dzięki doświadczeniu i solidnie wykonywanym usługom zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Wiele lat w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Każdy rok działalności w poświęciliśmy na doskonalenie naszych umiejętności oraz poznawaliśmy Państwa oczekiwania. Cieszymy się licznym gronem stałych, zaufanych oraz zadowolonych Klientów.

Skupujemy oraz sprzedajemy:
-samochody osobowe
-samochody dostawcze
-samochody ciężarowe
-busy
-części do samochodów osobowych

Auta skupujemy niezależnie od ich stanu technicznego czy wizualnego. Zapewniamy dojazd do Klienta i odbiór samochodu. Odkupujemy auta za gotówkę, co jest dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa w trakcie transakcji kupna-sprzedaży. Skupujemy zarówno używane pojazdy w dobrym stanie, jak i te uszkodzone, skorodowane czy powypadkowe.

Skupowane auta reperujemy i doprowadzamy do jak najlepszego stanu. Rzetelnie przygotowujemy je do sprzedaży. Jesteśmy uczciwą firmą. Podczas prezentacji samochodów zainteresowanemu Klientowi, wskazujemy każdą usterkę. Nie ukrywamy żadnych wad, zależy nam, aby Klient wiedział, co kupuje i był zadowolony z transakcji.

Zaufało nam już wielu Kierowców.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fox ze Zduńskiej Woli.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń