P.H.U. "Ikebana" Iwona Wolna

Bogaty wybór kwiatów ciętych, wiązanek ślubnych i wieńców pogrzebowych

Kwiaciarnie
ul. Słowackiego 1, 98-220 Zduńska Wola łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 378 811
P.H.U. "Ikebana" Iwona Wolna

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Iwona Wolna. Jestem kwiaciarką. Moja kwiaciarnia "Ikebana" mieści się w Zduńskiej Woli w województwie łódzkim. Proponuję Państwu ogromny wybór kwiatów ciętych i wiązanek. Swoje usługi świadczę już od 1997 roku.
Produkty i usługi
Jestem zdania, że piękne kwiaty to wizytówka każdej, ważnej uroczystości. Bukiety i wiązanki potrafią wzbogacić wystrój sal oraz kościołów. W mojej kwiaciarni dysponuję najróżniejszymi kwiatami na komunię, ślub, czy pogrzeb. Proponuję Państwu dekorowanie każdego pomieszczenia, w którym odbywają się uroczystości.

Od lat moja kwiaciarnia wspiera Klientów w wyborze najładniejszych wieńców pogrzebowych, czy wiązanek ślubnych. Odwiedzający mnie Klienci mogą zakupić również kwiaty cięte. To idealny wybór jako prezent dla drugiej połówki. Jeśli jednak chcą Państwo wzbogacić wystrój swojego domu lub mieszkania, proponuję także zakup kwiatów doniczkowych.

Z moją pomocą wykonają Państwo między innymi:

- dekoracje weselne,
- dekoracje na komunię,
- świąteczne dekoracje,
- stroiki,
- bukiety na walentynki,
- prezenty na urodziny.

Zachęcam do odwiedzenia mojej kwiaciarni "Ikebana" w Zduńskiej Woli. Chętnie doradzę Państwu w wyborze kwiatów na zbliżającą się okoliczność. Wspólnie dobierzemy długość kwiatów, ich kolor oraz ilość.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń