Zakładowa Organizacja Związkowa Związek Zawodowy Inżynierów i Techników w Zwoltex Włóknina Sp. z o.o.

Związki zawodowe
ul. Spacerowa 13, 98-220 Zduńska Wola łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(43) 823 23 31

Informacje

Zakładowa Organizacja Związkowa Związek Zawodowy Inżynierów i Techników w Zwoltex Włóknina Sp. z o.o. działa w branży Związki zawodowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie łódzkim w miejscowości Zduńska Wola.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Zakładowa Organizacja Związkowa Związek Zawodowy Inżynierów i Techników w Zwoltex Włóknina Sp. z o.o. poprzez telefon: (43) 823 23 31 .
Adres wykonywania działalności przez Zakładowa Organizacja Związkowa Związek Zawodowy Inżynierów i Techników w Zwoltex Włóknina Sp. z o.o. to ul. Spacerowa 13, 98-220 Zduńska Wola. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że Zakładowa Organizacja Związkowa Związek Zawodowy Inżynierów i Techników w Zwoltex Włóknina Sp. z o.o. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.