Marcin Krakowiak Turbo-Serwis

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. 1 Maja 54, 95-070 Aleksandrów Łódzki łódzkie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
537 295 877
Adres korespondencyjny
ul. 1 Maja 54, 95-070 Aleksandrów Łódzki łódzkie

Informacje

Opis działalności
Profesjonalny zakład mechaniki pojazdowej Turbo-Serwis oferuje kompleksowe usługi naprawcze samochodów osobowych i dostawczych. Znajdujemy się na terenie województwa łódzkiego. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest naprawa i regeneracja turbin. Oferujemy profesjonalny serwis turbosprężarek.
Produkty i usługi
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby rozszerzyć zakres naszej działalności. Dobrze wiemy, jak ważne dla większości użytkowników dróg jest posiadanie sprawnego, niezawodnego pojazdu. Pragniemy zapewnić to wszystkim naszym klientom - dla nas to właśnie Państwa zadowolenie jest najważniejsze.

W zakresie usług naszego warsztatu jest:

• naprawa turbin,
• naprawa zawieszenia,
• naprawa skrzyni biegów,
• naprawa elektroniki,
• naprawy bieżące aut.

Dodatkowo oferujemy również naprawy aut powypadkowych. Zajmujemy się także profesjonalną diagnostyką samochodową, która dzięki naszym doświadczonym pracownikom nie ma przed nami tajemnic.

Warsztat dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy zagwarantować Państwu rzetelne i profesjonalne usługi związane z mechanika pojazdową. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się naprawy samochodów wszystkich marek.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych mechaników, którzy nieustannie obserwują najnowsze branżowe rozwiązania i pogłębiają swoją wiedzę.

Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne naprawy samochodów osobowych i dostawczych.
Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminowe wykonanie zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny.

Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Maksymilian
2019-02-12 15:14:39
Świetny fachowiec .Super człowiek .Polecam