Mawi s.c. Maciej Zieliński Wielisława Chruściel Arkadiusz Wojda

Producent folii polistyrenowej i opakowań termoformowalnych

Folie i foliowanie
Brużyca 79, 95-070 Aleksandrów Łódzki łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 226 939
Adres korespondencyjny
Brużyca 79, 95-070 Aleksandrów Łódzki łódzkie

Informacje

Opis działalności
Spółka Mawi znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, w województwie łódzkim, a osobami decyzyjnymi są Wielisława Chruściel i Maciej Zieliński. Zajmujemy się produkcją opakowań jednorazowych wykorzystując folię polistyrenową i płyty. Mamy 30 lat doświadczenie w branży i cały czas robimy wszystko, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb Klientów.
Produkty i usługi
Korzystanie z usług firmy Mawi daje Państwu gwarancje najwyższej jakości produktu. Swoją działalność opieramy na współpracy ze sprawdzonymi dostawcami surowców oraz na stałej kontroli wszystkich procesów produkcyjnych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Skupiamy się na wszystkich wymaganiach dotyczących wielkości, formy, czy koloru opakowań, które produkujemy. Wieloletnia praca i duża ilość kontaktów to również możliwość obniżenia wielu cen, dlatego możemy zaoferować atrakcyjną ofertę dla każdego z Państwa.

W Mawi tworzymy takie produkty jak:
- kubki z nadrukiem o średnicy 95 mm,
- przykrywki z nadrukiem,
- folia polistyrenowa,
- opakowania termoformowalne.

Wykorzystujemy folię PS i tłoczymy ją w różnych kolorach o grubości od 0,30 do 2,00 mm i szerokości od 300 do 800 mm. Zajmujemy się przerobieniem surowca, a także mieleniem odpadu po produkcji, który jest ponownie wykorzystany do przetworzenia.

Folia polistyrenowa, którą dostarczamy, znajdujeswój udział w produkcji palet ogrodniczych i szkółkarskich, manekinów i opakowań spożywczych. Współpracujemy także z Łódzką Spółdzielnią Mieszkaniową, która jest znaną i dobrze prosperującą mleczarnią na terenie województwa łódzkiego.

Każdy nasz produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Zapraszamy do współpracy ze spółką Mawi z Aleksandrowa Łódzkiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń