Mawi s.c. Maciej Zieliński Wielisława Chruściel Arkadiusz Wojda

Produkcja folii polistyrenowej i opakowań termoformowalnych.

Folie i foliowanie
ul. Brużyca 79, 95-070 Aleksandrów Łódzki łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
601 226 939
Mawi s.c. Maciej Zieliński Wielisława Chruściel Arkadiusz Wojda

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MAWI znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w produkcji folii polistyrenowej i opakowań termoformowalnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku. Właścicielami przedsiębiorstwa są Wielisława Chruściel oraz Arkadiusz Wojda.
Produkty i usługi
Korzystanie z usług naszej firmy Mawi daje Państwu gwarancje najwyższej jakości produktu. Swoją działalność opieramy na współpracy ze sprawdzonymi dostawcami surowców oraz na stałej kontroli wszystkich procesów produkcyjnych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Skupiamy się na wszystkich wymaganiach dotyczących wielkości, formy, czy koloru opakowań, które produkujemy. Wieloletnia praca i duża ilość kontaktów to również możliwość obniżenia wielu cen, dlatego możemy zaoferować atrakcyjną ofertę dla każdego z Państwa.

W Mawi tworzymy takie produkty jak:
- kubki z nadrukiem o średnicy 95 mm,
- przykrywki z nadrukiem,
- folia polistyrenowa,
- opakowania termoformowalne.

Wykorzystujemy folię PS i tłoczymy ją w różnych kolorach o grubości od 0,30 do 2,00 mm i szerokości od 300 do 800 mm. Zajmujemy się przerobieniem surowca, a także mieleniem odpadu po produkcji, który jest ponownie wykorzystany do przetworzenia.

Folia polistyrenowa, którą dostarczamy, znajduje swój udział w produkcji palet ogrodniczych i szkółkarskich, manekinów i opakowań spożywczych. Współpracujemy także z Łódzką Spółdzielnią Mieszkaniową, która jest znaną i dobrze prosperującą mleczarnią na terenie województwa łódzkiego.

Każdy nasz produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Zapraszamy do współpracy ze spółką Mawi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Konrad
Rzetelny producent folii, polecamy!
K
Kasjan
Wysokiej jakości folie termoformowalne, polecam, jestem zadowolony z jakości.