Zajazd Leon

Imprezy okolicznościowe w Łodzi? Zajazd Leon – nie ma lepszego miejsca!

95-035 Aleksandria 14A łódzkie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 718 00 32
Adres korespondencyjny
95-035 Aleksandria 14A łódzkie

Informacje

Opis działalności
Masz w głowie scenariusz imprezy, który chciałbyś wcielić w życie? Nie masz czasu ani na gotowanie. Znalazłeś idealne miejsce, które oferuje zarówno organizowanie przyjęć okolicznościowych, jak i bogate menu – na miejscu w restauracji lub z dowozem.
Produkty i usługi
Obsługa naszego Zajazdu specjalizuje się w organizowaniu najbardziej udanych przyjęć okolicznościowych. Zaufało nam już wielu gości, którzy polecają nas swoim krewnym i znajomym. Jesteśmy elastyczni: zmieniamy wystrój sal, uzgadniamy menu, w cenie którego zapewniamy również tematyczne dekoracje. Naszym klientom staramy się doradzić i spełniać ich marzenia. Często odświeżamy aranżacje naszych wnętrz oraz proponujemy nowe potrawy podążając za duchem czasu.

Osoby, które stawiają na:

- fantastyczną atmosferę,
- smaczne jedzenie,
- miłą, profesjonalną obsługę,
- piękny wystrój,
będą zachwycone!

Polecamy Zajazd Leon do organizacji:

- szkoleń,
- kursów,
- imprez firmowych.
łódzkim – i nie tylko – firmom.

Obsługujemy również szkolenia, konferencje i bankiety. Dysponujemy salami bankietowymi, które mogą pomieścić nawet 300 osób. Wszystkie są wyposażone w nagłośnienie odpowiednie, aby prowadzić w nich spotkania biznesowe czy edukacyjne. W razie potrzeby dostarczamy rzutniki i ekrany do pokazywania prezentacji multimedialnych. Nasza obsługa chętnie pomoże Państwu w podłączeniu sprzętu.

Zajazd Leon to także doskonałe miejsce do zorganizowania:

- wesela,
- chrzcin,
- przyjęcia z okazji I komunii św.,
- konsolacji (stypy),
- urodzin,
- imienin,
- jubileuszy,
- studniówek
- oraz wszelkich innych.

Doskonała kuchnia + przyjazna obsługa + piękna, pojemna sala weselna – w Łodzi nie mamy sobie równych!

Organizujemy również bale sylwestrowe i karnawałowe wyróżniające się tematem przewodnim, który ma swoje odzwierciedlenie w menu, dekoracjach i niespodziankach dla gości. Imprezy tematyczne, które do tej pory zorganizowaliśmy, to m.in.: Heaven – Kraina Przyjemności, Hiszpański Sylwester, Black and White, Hawaje, Disco ponad wszystko. Ceny biletów na bale kształtują się od 80 do 200 zł.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w przygotowywaniu niezapomnianych imprez firmowych i okolicznościowych, szczególnie weselnych. Dysponujemy salą weselną/bankietową nawet na 300 gości. Aranżację wnętrz zajazdu staramy się dopasowywać do aktualnej pory roku, a dekoracje stołów i kwiatowe bukiety – do życzeń klienta. Gwarantujemy pyszne jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów, możliwość urządzenia tańców w dobrze nagłaśnianych salach, profesjonalną, zaangażowaną obsługę, niezapomniane wrażenia!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeziński, łęczycki, łowicki, Łódź, pabianicki, poddębicki, Skierniewice, zduńskowolski, zgierski

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń