Mip Meble Michał Wymysłowski

Wyjątkowe meble na indywidualne zamówienie

Meble na zamówienie
95-001 Bądków 5a łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Mip Meble Michał Wymysłowski

Informacje

Opis działalności
Firmę stolarską Mip Meble założyliśmy w Zgierzu, w województwie łódzkim. Działamy na rynku od 2005 roku, a właścicielem firmy jest Michał Wymysłowski.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji mebli na indywidualne zamówienie - tworzymy je dokładnie według Państwa potrzeb i oczekiwań. Stolarstwo to nasza pasja, w którą wkładamy całe serce. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły.

W ramach naszych usług wykonujemy:
- meble łazienkowe,
- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble do pokoju dziecięcego,
- garderoby.

Wykonamy dla Państwa również szafy wnękowe, garderoby oraz zabudowy strychów i poddaszy. Bez problemu zrealizujemy dla Państwa wszelkie nietypowe zamówienia. Zadbamy nie tylko o montaż mebli, ale także podłączenie niezbędnych sprzętów - zlewozmywaka, zmywarki, umywalki, płyty grzewczej i innych.

Nasze meble wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, solidnych i trwałych. Wykorzystujemy MDF lakierowany i laminowany, szkło, kamień, drewno oraz płyty OSB. Współpracujemy z najlepszymi markami meblarskimi, by zapewnić Państwu najlepszą jakość usług.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - firma Mip Meble w Zgierzu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kuba
Bardzo polecam firmę Mip Meble, ponieważ zgodnie z naszą umową wyprodukowali dla nas szafę wnękową, którą przywieźli do nas i wykonali montaż na miejscu. Szafa jest wykonana z bardzo solidnych komponentów.

Słowa kluczowe