Mip Meble Michał Wymysłowski

Meble na wymiar do każdego pomieszczenia w Twoim domu

Stolarze
95-001 Bądków 5a łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mip Meble Michał Wymysłowski

Informacje

Opis działalności firmy Mip Meble Michał Wymysłowski w Bądków
Mip Meble to firma stolarska, którą założyliśmy w 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim, a właścicielem firmy jest Michał Wymysłowski. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar.
Produkty i usługi
Zajmujemy się tworzeniem mebli na indywidualne zamówienie, oferujemy Państwu produkcję mebli na wymiar. Przed rozpoczęciem wszelkich prac wykonamy dla Państwa dokładne pomiary i przygotujemy wycenę. Współpracujemy z renomowanymi markami meblarskimi, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług.

Wykonamy dla Państwa:
- meble do pokoju,
- meble do pokoju dziecięcego,
- meble do łazienki,
- meble do kuchni,
- garderoby,
- szafy wnękowe.

Ponadto tworzymy także zabudowy meblowe strychów i poddaszy. Zajmiemy się montażem mebli, podłączymy również zmywarki, umywalki, zlewozmywaki czy płyty grzewcze.

Wykonujemy meble z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od renomowanych producentów. Oferujemy meble z płyt MDF lakierowych i laminowanych, kamienia, drewna, szkła i płyt OSB.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, w razie pytań zachęcamy do kontaktu - firma Mib Meble w Zgierzu.
Zasięg działania
Firma Mip Meble Michał Wymysłowski z lokalizacji: Bądków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń