Raczyński i Syn Iwona Raczyńska

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Sadowa 2, 95-001 Biała łódzkie

Kontakt

Telefon
503 339 005
Adres korespondencyjny
ul. Sadowa 2, 95-001 Biała łódzkie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Stoi za nami 20 lat doświadczenia i odpowiednie kwalifikacje.
Produkty i usługi
Czy szukacie Państwo firmy budowlanej, która z najwyższą starannością wykona każdy pomysł, dbając jednocześnie o Wasze bezpieczeństwo i trwałość inwestycji, mającej przetrwać długie lata? Firma budowlana Raczyński i Syn to przedsiębiorstwo, które zadba o nawet najdrobniejszy szczegół i pozwoli zrealizować marzenia.

Na rynku znajduje się wiele firm budowlanych oferujących swoje usługi, lecz często nie ma gwarancji na to, że końcowy efekt ich działań będzie znajdował się na odpowiednim poziomie. Nasza firma, bazując na wieloletnim doświadczeniu i ciężkiej pracy, zalicza się do grona profesjonalistów, którzy wiedzą, jak fachowo wypełnić swoje obowiązki, będące jednocześnie ich pasją. Pracownicy firmy to wykształceni fachowcy, którzy z zamiłowaniem zajmują się pracami wykończeniowymi i remontami.

W zakresie naszych usług znajdują się:
• budowa obiektów pod klucz,
• docieplanie budynków i hydroizolacja,
• remonty mieszkań i budynków,
• wykonywanie nawierzchni drogowych,
• układanie kostki betonowej.

Jako wykonawca prac budowlanych towarzyszymy Państwu, począwszy od fazy projektu, aż po jego końcową realizację. Wierzymy, że będąc aktywnymi na każdym etapie tworzenia wnętrz, jesteśmy w stanie zrealizować trwałe, bezpieczne oraz piękne wizje. Pomagamy także przy powstawaniu koncepcji: jeśli nie mają Państwo pomysłu na zaaranżowanie pomieszczenia, nasza firma z przyjemnością Was w tym wyręczy.

Jakość materiałów, które wykorzystujemy, to nasza wizytówka. Używamy produktów jedynie pierwszorzędnej jakości, gdyż wiemy, jak ważna jest dla Państwa gwarancja trwałości. W naszym portfolio znajdą się liczne realizacje, które wykonaliśmy profesjonalnie i terminowo. Domy, restauracje, ogrodzenia, a nawet ogrody to projekty, które tworzymy z największym zaangażowaniem i niesłabnącym zapałem.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Raczyński i Syn - przedsiębiorstwa, którezadba o Państwa dom jak nikt inny, zapewniając spokój i szczęście na długie lata.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Łódź, Zgierz, Skierniewice, Piotrków Trybunalski, Ożarów Maz., Bełchatów, Łask, Piaseczno, Pabianice