Eko-Pieniek Drewno Kominkowe i Opałowe Dawid Krysztofczyk

Tym drewnem rozpalisz w kominku!

Drewno opałowe
ul. Ułańska 26, 95-015 Głowno łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Eko-Pieniek Drewno Kominkowe i Opałowe Dawid Krysztofczyk

Informacje

Opis działalności
Firmę Eko-Pieniek założyliśmy jakiś czas temu. Nasza siedziba znajduje się w Głownie, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem jest Dawid Krysztofczyk.
Produkty i usługi
Do naszych zadań należy sprzedaż drewna opałowego. Specjalizujemy się sprzedaży drewna kominkowego. Wybieramy takie drewno, które najbardziej się do tego nadaje. Z racji tego w naszej ofercie znaleźć można jedynie suche, a co za tym idzie wydajne drewno.

Dzięki temu bez problemu napalą Państwo w kominku i sprawią tym przyjemny klimat w domu lub też ogrzeją całe mieszkanie. Warto zatem wybierać drewno od sprawdzonych i zaufanych sprzedawców, jakimi jesteśmy my.

Poza tym zapewniamy transport zakupionego u nas opału. Przywieziemy drewno we wskazane miejsce oraz rozładujemy je. Trudnimy się również transportem innych rzeczy. Zlecić nam można przewóz dużych i nieporęcznych produktów, które sprawiają Państwu kłopot.

Dodatkowo podejmujemy się usług ogrodowych. Wśród nich jest grabienie liści, wycinka drzew i koszenie trawnika. Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż altanek ogrodowych z drewna.

Mamy rozsądne ceny idące w parze z wysoką jakością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Eko-Pieniek
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
zgierski, łowicki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tudurea
Bardzo lubię robić tu zakupy. Świetnie mi się z nimi pracuje. Fajnie, że są na miejscu. Nie trzeba nigdzie daleko jeździć po drewno.