Jpg Klimatyzacja,Wentylacja , Rekuperacja Ryszard Hamankiewicz

Szeroki wachlarz usług chłodniczych

Klimatyzacja
ul. Aleksandrowska 27A, 95-070 Rąbień łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 206 606
Adres korespondencyjny
ul. Aleksandrowska 27A, 95-070 Rąbień łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy JPG znajduje się w Rąbieniu, w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Właścicielem firmy jest Ryszard Hamankiewicz.
Produkty i usługi
Świadczymy szeroki wachlarz usług chłodniczych. Zajmujemy się przede wszystkim montażem i serwisem klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Prowadzimy też sprzedaż klimatyzatorów. Osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i merytoryczne wskazówki. Zapewniamy kompleksowe wsparcie: od etapu przygotowania zaczynając, poprzez montaż, a na wsparciu technicznym kończąc.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, co pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi klimatyzacyjne. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i firm. System wentylacji czy klimatyzacji możemy zamontować, np. w biurze, hotelu lub mieszkaniu.

W ramach serwisu rekuperacji zajmujemy się między innymi czyszczeniem wymiennika ciepła, wyrzutni i filtra nagrzewnicy. Podejmujemy się wymiany filtrów, kontroli skroplin i ustawień rekuperatora. Do naszych zadań należy też sprawdzenie wnętrza urządzenia i sprawdzenie poprawnego działania sterownika.


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty firmy JPG.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń