Zakład Usług Kominiarskich s.c. Grzegorz Nowak Jerzy Bednarkiewicz

Sprawdzanie i czyszczenie przewodów kominowych

Kominiarze
ul. Kameliowa 27, 95-070 Rąbień łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Usług Kominiarskich s.c. Grzegorz Nowak Jerzy Bednarkiewicz

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Kominiarskich to spółka z Łodzi. Prowadzą ją mistrzowie kominiarze Grzegorz Nowak i Jerzy Bednarkiewicz. Mają odpowiednie uprawnienia i duże doświadczenie, dzięki czemu podejmują się nawet najtrudniejszych prac kominiarskich. Ofertę kierują do osób fizycznych, spółdzielni oraz firm.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach kominiarze mają nadal dużo pracy do wykonania. Zakład Usług Kominiarskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zajmuje się nawet najtrudniejszymi zleceniami, które wykonuje szybko i dokładnie. Kominiarze mają do swojej dyspozycji nowoczesnych sprzęt, taki jak kamera do sprawdzania przewodów kominowych. Można za jej pomocą wykryć niedrożność i uszkodzenia, a to ułatwia następne kroki. Kominiarze czyszczą kominy, udrażniają je i w razie potrzeby uszczelniają. Mogą też zamontować wkłady ze stali kwasoodpornej i nasady kominowe. Usługi, które, polegają także na przeglądach przewodów kominowych i wydawaniu opinii dla gazowni. Ponadto oferta Zakładu Usług Kominiarskich obejmuje:
-regulacje pionów kominowych,
-czyszczenie kotłów gazowych CO,
-czyszczenie kotłów węglowych CO,
-udrażnianie przewodów wentylacyjnych,
-odbiory kominiarskie.

Wizyty kominiarzy można zamówić telefonicznie, a więcej informacji o Zakładzie Usług Kominiarskich znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe