NFK J.Kopa Sp.j.

Ekspert w dziedzinie wózków widłowych i magazynowych

Wózki widłowe
ul. Kościelna 7, 95-070 Rąbień łódzkie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(42) 712 56 33
Serwis:
427125633
427126611
Może cię zainteresować
NFK J.Kopa Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo NFK zlokalizowane jest w Rąbieniu, w województwie łódzkim. Posiadamy duże doświadczenie na rynku, działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Właścicielem firmy jest J. Kopa.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia wózków widłowych. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń, zapewniamy profesjonalne naprawy oraz serwisowanie mechaniki wózka widłowego.

Nasz fachowy personel posiada doświadczenie w branży związanej z naprawą wózków jezdniowych. Świadczymy usługi obejmujące wózki spalinowe i ich różne modele. Z powodzeniem serwisujemy także wózki elektryczne. Nasza firma oferuje ekipę naprawczą na żądanie, która może stawić się u klienta w ciągu kilku godzin. Dzięki gęstej sieci serwisowej jesteśmy w stanie przeprowadzać naprawy wózków w wielu lokalizacjach.

Zapewniamy także sprawne i profesjonalne przeprowadzanie konserwacji wózków, co zapobiega uciążliwym przestojom w pracy maszyn i zapewnia bezawaryjną pracę przez długi okres czasu. Do naszych zadań należą także
- dostawy części zamiennych,
- dostawy opon,
- serwis baterii trakcyjnych.

Kolejną gałęzią działalności firmy NFK są regały magazynowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz regałów paletowych i półkowych. Sprzedajemy także wysokiej klasy regały przesuwne, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferowane wersje regałów są zabezpieczone wierzchnią warstwą powłoki galwanicznej, a całe systemy posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania. Klienci znajdą u nas regały marki Dexion, wykonane w systemie P-90, zapewniającym niezawodną i w pełni bezpieczną eksploatację w firmie produkcyjnej lub w magazynie.

Jako firma świadoma wpływu wszelkich odpadów przemysłowych i zanieczyszczeń na otoczenie, dbamy o to, aby wszelkie nasze działania nie oddziaływały negatywnie na środowisko naturalne. Podczas prac związanych z płynami eksploatacyjnymi, nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalnie przeprowadzone zabiegi, mające na celu zutylizowanie i unieszkodliwienie oleju oraz innych cieczy, które są używane podczas konserwacji i naprawy maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Certyfikaty
NFK przystąpiło do programu Rzetelna Firma!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń