Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów EZG 008. NFK J.Kopa Sp.j.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy samochodów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kościelna 7, 95-070 Rąbień łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(42) 712 56 33
Adres korespondencyjny
ul. Kościelna 7, 95-070 Rąbień łódzkie

Informacje

Opis działalności
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów EZG 008 NFK J.Kopa Sp.j. znajduje się w miejscowości Rąbień, w województwie łódzkim i zajmuje się wykonywaniem przeglądów okresowych pojazdów.
Produkty i usługi
Nasi pracownicy to doświadczone osoby, które od wielu lat zajmują się przeglądami technicznymi. Wymaga to od nas wiedzy motoryzacyjnej, a także wiedzy z zakresu prawa, które określa konkretne wytyczne co do przeglądów rejestracyjnych oraz sprawności samochodu.

Każdy nowy samochód powinien przejść pierwsze badanie w ciągu trzech lat od zarejestrowania auta. Kolejne badanie następuje po dwóch latach, a każdy trzeci przegląd wykonuje się co rok. Każdy pojazd, który posiada zamontowaną instalację gazową lub jest przystosowany do przewozu osób, powinien przejść diagnostykę co rok, bez względu na wiek auta.

W naszym warsztacie wykonujemy:

-przeglądy motocykli,
-przeglądy samochodów osobowych,
-przeglądy samochodówciężarowych,
-przeglądy naczep,
-przeglądy pojazdów zasilanych gazem.

Ponadto zajmujemy się dodatkowymi badaniami dla pojazdów wykorzystywanych do nauki jazdy lub do przewozu mat. niebezpiecznych, a także pojazdów uprzywilejowanych i taksówek.

Cennik usług okręgowej stacji kontroli pojazdów regulowany jest poprzez Ministerstwo Infrastruktury, dlatego możecie być Państwo pewni, że nasz warsztat prowadzony jest uczciwie i solidnie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do naszej stacji kontroli pojazdów NFK w miejscowości Rąbień. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń