Stacja kontroli pojazdów

Zajmujemy się diagnostyką i przeglądami technicznymi pojazdów

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Warszawska 5, 95-010 Stryków łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stacja kontroli pojazdów
ul. Warszawska 5, 95-010 Stryków łódzkie
NIP
7331006827
Telefon
Stacja kontroli pojazdów

Informacje

Opis działalności firmy Stacja kontroli pojazdów w Stryków
W Stacji Kontroli Pojazdów w Strykowie zajmujemy się diagnostyką i przeglądami technicznymi wszelkiego rodzaju pojazdów i przyczep. Założycielem naszej Stacji jest Grzegorz Reks. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Na stacji kontroli pojazdów w Strykowie zajmujemy się przeprowadzaniem szerokiego zakresu przeglądów technicznych pojazdów. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Służymy swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych, jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Orientujemy się we wszelkich nowinkach technicznych, co gwarantuje profesjonalną diagnostykę pojazdu.

W przeglądach technicznych samochodów i przeglądach rejestracyjnych pojazdów posiadamy ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem – badaniami pojazdów zajmujemy się już od 1993 roku. Zaufaj profesjonalistom w swoim fachu i powierz swój samochód w sprawdzone ręce! Staranny przegląd techniczny auta sprawi, że wszystkie podróże Twoje i Twojej rodziny będą przebiegały sprawnie i bezpiecznie.

Nasza stacja jest pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Nasi diagności z powodzeniem przeprowadzą przegląd Twojego auta. Z pomocą sprawdzonej diagnostyki komputerowej wykryjemy wszystkie ewentualne usterki, tak byś mógł cieszyć się swoim samochodem przez długi czas.

Wykonujemy badania techniczne następujących pojazdów:

- samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 t. dmc,
- motocykle,
- ciągniki rolnicze, przyczepy,
- pojazdy zasilane gazem,
- sprowadzone z zagranicy,
- skierowane przez policję,
- po kolizji.

Ponadto wykonujemy oceny technicznej pojazdu, w skład której wchodzą sprawdzenie zbieżności na płycie najazdowej, ocena sprawności amortyzatorów, a także między innymi sprawdzenie hamulców na urządzeniu rolkowym.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania szczegółów oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
K
Pani. K
Fachowa obsługa i przede wszystkim sprawnie i rzetelnie i nie drogo. Naprawdę Polecam.