Ryszard Sadowski Centrum Detektywistyczne

Kompleksowe usługi detektywistyczne

Agencje detektywistyczne
95-001 Wypychów 34 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 219 067
Adres korespondencyjny
95-001 Wypychów 34 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Centrum Detektywistyczne znajduje się w Wypychowie, w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. Powstało w 2008 roku,a prowadzi je licencjonowany detektyw Ryszard Sadowski. Legitymuje się licencją detektywa numer nr. 0007441.
Produkty i usługi
Detektyw to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem informacji i przekazywaniem ich zleceniodawcy. Działa w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych i gospodarczych, czego najlepszym przykładem jest Centrum Detektywistyczne Ryszarda Sadowskiego. Właściciel zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i dążenie do pozytywnego zakończenia sprawy. Podejmuje się m. in. zbierania dowodów winy i niewinności oskarżonych w sprawach karnych oraz pozyskuje dowody potrzebne do rozstrzygnięcia spraw cywilnych i rodzinnych, np. rozwodowych. Z usług biura korzystają też osoby poszukujące osób podejrzewanych o ojcostwo i uchylających się od płacenia alimentów. Sprawdzane są ich adresy zamieszkania, zakłady pracy i źródła dochodów. Ponadto detektyw oferuje:
-poszukiwanie osób zaginionych
-poszukiwanie osób które opuściły rodzinę z własnej woli
-poszukiwanie rodziców
-poszukiwanie krewnych
-znajdowanie ukrywających się przed policją
-poszukiwanie mienia

Na życzenie rodziców może też prześwietlić ich dzieci i sprawdzić, czy nie wplątały się w złe towarzystwo lub nie przystąpiły do sekty.

Informacje przeznaczone dla klienta są spisywane albo przekazywane w formie nagrania dźwięku, obrazu lub jako zdjęcia.

Zabezpiecza również firmy klientów przez szpiegostwem gospodarczym i wykrywa podsłuchy w domach, biurach i innych miejscach.

Doświadczenie w obsłudze urządzeń elektronicznych przydaje się przy pozyskiwaniu informacji z telefonów, komputerów i tabletów. Umożliwia też oczyszczanie nagrań dźwiękowych i uzyskiwanie dzięki temu lepszej jakości.

Oferta usług świadczonych przez Centrum Detektywistyczne jest bardzo rozbudowana, dlatego by w pełni ją poznać najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo skorzystać z całodobowego telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń