Dar-Mex Dariusz Dębowski

Profesjonalne usługi dekarskie

ul. Łódzka 89a, 95-100 Zgierz łódzkie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 687 177
Adres korespondencyjny
ul. Łódzka 89a, 95-100 Zgierz łódzkie

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Dar-Mex jest Dariusz Dębowski. Siedziba działalności znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich i ciesielskich. Naszą specjalnością są dachy i altanki ogrodowe. Wykonujemy ich projekty i realizacje. Praca obejmuje całkowite wykonanie konstrukcji dachowej i jej wykończenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy jak zrobić to najlepiej. W pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi i staramy się wprowadzać nowe rozwiązania do naszej firmy. Stawiamy na rozwój, dlatego regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach. Nasza wiedza i umiejętności zostały nabyte dzięki latom pracy i pasji do naszego zawodu. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług. Podejmujemy się nawet skomplikowanych i wymagających zleceń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co podwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadą, że każda realizacja powinna spełniać indywidualne oczekiwania Klienta.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- obróbki blacharskie,
- mycie dachów,
- odśnieżanie,
- usuwanie azbestu,
- naprawa dachów,
- konserwacje dachów,
- przeglądy okresowe dachów,
- ocieplanie dachów,
- montaż płyt warstwowych.

Do wykonania dachów wykorzystujemy materiały, takie jak więźby dachowe i gonty bitumiczne. Wykańczamy je elementami, takimi jak dachówka ceramiczna, cementowa lub betonowa. Korzystamy również z blach trapezowych, płyt obornickich i blachodachówek. Istnieje możliwość pokrycia dachu papą termozgrzewalną. Wykonujemy także orynnowanie i montujemy okna.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Dar-Mex oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Zgierzu.
Certyfikaty
Posiadamy Certyfikaty o ukończeniu szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania, zabezpieczenia i usuwania wyrobów zawierających azbest. Nasza załoga składa się z młodych ambitnych, doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmują każde wyzwanie związane z wykonaniem dachu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeziński, kutnowski, łęczycki, łowicki, Łódź, pabianicki, poddębicki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń