ŁUKASZ Gamrowski Spółka Jawna

Sprzedaż detaliczna i hurtowa ekogroszku.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Barona 6 a, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(42) 716 29 29
Adres korespondencyjny
ul. Barona 6 a, 95-100 Zgierz łódzkie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ŁUKASZ znajduje się w Zgierzu, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów opałowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2013 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Łukasz Gamrowski.
Produkty i usługi
W naszej ofecie można znaleźć wysokiej jakości ekogroszek. Możemy Państwu zaproponować ekoGroszek Classic, który jest mieszanką węgla energetycznego pochodzenia polskiego i kolumbijskiego. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż ekoGroszku Extra, czyli najwyższej jakości stałe paliwo opałowe, wyprodukowane z wysokoenergetycznego węgla kamiennego pochodzenia polskiego z kopalni na Górnym Śląsku.

W sprzedaży mamy również:
- orzech,
- miał węglowy,
- ekogroszek workowany.

Nasza oferta obejmuje ekoGroszek Syberia, czyli stałego paliwa opałowego z wysokogatunkowego węgla kamiennego. Uzupełnienie naszej oferty stanowi darmowy transport zakupionych produktów do 20 km od naszego składu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty składu węgla ŁUKASZ.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń