Piotr Sobór Wywóz nieczystości płynnych

Pogotowie kanalizacyjne

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Bazylijska 86, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Piotr Sobór Wywóz nieczystości płynnych

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma zajmująca się wywozem nieczystości płynnych działamy od ponad 30 lat, a dokładnie od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Piotr Sobór.
Produkty i usługi
Działamy jako całodobowe pogotowie kanalizacyjne. Zajmujemy się między innymi czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji, wywozem nieczystości płynnych oraz gruzu. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, instytucje i firmy oraz klientów indywidualnych.

Zapewniamy także fachową pomoc w przypadku nagłej awarii. Nasza oferta to też:
- wynajem kontenerów,
- kontenerowy wywóz gruzu,
- kontenerowy wywóz śmieci,
- przepychanie kanalizacji,
- ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji.

Zajmujemy się czyszczeniem i udrażnianiem poziomów oraz pionów kanalizacyjnych, podejść kanalizacyjnych i studzienek kanalizacyjnych, a także wpustów podwórzowych i ulicznych. Do naszych zadań należy udrażnianie i czyszczenie kolektorów, przykanalików zewnętrznych i sanitariatów. Podejmujemy się czyszczenia i udrażniania kratek ściekowych, WC i umywalek.

W czasie pracy wykorzystujemy niezawodny sprzęt elektromechaniczny Wuko. Stosujemy go do czyszczenia kanalizacji z wykorzystaniem wody pod zwiększonym ciśnieniem. Jest to bardzo skuteczna metoda udrażniania przewodów kanalizacyjnych. Dzięki posiadanemu sprzętowi jesteśmy w stanie w krótkim czasie usunąć nagromadzone tłuszcze, korzenie czy piasek.

Posiadamy również wozy asenizacyjne do bezpiecznego odbioru nieczystości płynnych. W razie przepełnienia zbiorników na ścieki zapewniamy wywóz szamba.

Uzupełnienie oferty stanowi wynajem kontenerów na gruz i inne odpady oraz ich wywóz. Dysponujemy kontenerami w różnych rozmiarach, które podstawiamy pod wskazany przez klienta adres.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Piotra Sobora.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń