Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "Telmark" Sp. z o.o.

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Konstantynowska 83a, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne. Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "Telmark" Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Zgierz w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "Telmark" Sp. z o.o. poprzez email: horna.z@wp.pl lub telefon: (42) 71... .
Siedziba firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "Telmark" Sp. z o.o. znajduje się pod adresem 95-100 Zgierz ul. Konstantynowska 83a,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "Telmark" Sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Janusz
Tu porządnie sprawdzają i rzetelnie informują
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.