Gospodarstwo Szkółkarskie Drzew i Krzewów Ozdobnych "Końca" Aleksandra Fligiel

Produkcja roślin i nasion
ul. Młodzieżowa 53, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gospodarstwo Szkółkarskie Drzew i Krzewów Ozdobnych "Końca" Aleksandra Fligiel

Informacje

Opis działalności
Gospodarstwo szkółkarskie drzew i krzewów ozdobnych Końca stworzyliśmy w 1975 roku. Jesteśmy cenionym producentem drzew i krzewów ozdobnych. Specjalizujemy się głównie w produkcji roślin iglastych. Do ich uprawy stosujemy metodę kontenerową. Zapewniamy, że sprzedawane rośliny są przystosowane do warunków klimatycznych. Ofertę systematycznie poszerzamy o nowe pozycje roślinne. Produkujemy nie tylko drzewa i krzewy iglaste, ale także pnącza i byliny ogrodowe.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje takie drzewa i krzewy, jak:

Sosny
Świerki
Jodły
Tuje
Jałowce
Modrzew
Świerk srebrny
Szczepione drzewka ozdobne

Gwarantujemy bogaty asortyment wyjątkowych drzew i krzewów szczepionych. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć drzewek z sadzonki. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich roślin.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Małgorzata
Świetne miejsce, obsługa na najwyższym poziomie. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupów. Drzewka są piękne. Pozdrawiam.
M
Mieczysław
Chciałem w łądny sposób zalesić swoją działkę, głównie świerkami. W szkółce końca właśnie kupiłem kilkanaście małych sztuk. Teraz już wszystkie są duże, zdrowe i ładnie się prezentują.
E
P
Ewa Peł
Krzewy, które posadziliśmy rok temu dobrze się przyjęły i ładnie urosły. W tym roku też planujemy zakupy, na pewno będą tak samo udane.
M
K
Marzena Kolhm
Jestem właśnie po większych zakupach w szkółce. Chciałam krzewy, które są potrzebne do aranżacji ogrodu oraz świerki, które będą posadzone przy ogrodzeniu. Obsługa jest fachowa, pomogli mi wybrać to, czego potrzebowałam. Plus za indywidualne podejście.
S
S
Sylwia Stec
Wielki plus dla osób prowadzących tą szkółkę nie tylko za samą ofertę, ale i za fachowe porady. Wiele się od nich dowiedziałam i przy okazji kupna iglaków nauczyłam się jak je pielęgnować. A same drzewka piękne, widać, że znają się na swoim fachu.
J
P
Jarosław Pec
Bardzo fajne miejsce dla tych, którzy chcą zaaranżować autorski ogród. W Szkółce spotkałam się z fachową obsługą. Pracownicy doradzili mi, jakie drzewka i krzewy dobrać, aby ogród był taki, o jakim zawsze marzyłam. Moja ocena jest na 5.
S
Sofia
Świetna firma, która potrafi nie tylko coś sprzedać, ale przede wszystkim sprawić, że klient wychodzi zadowolony. Dzięki za wszystkie fachowe ogrodnicze porady i za rabat!
D
dash
Jeździłem do nich prawie 30 km mimo, że miałem bliższe szkółki oferujące iglaki. Czemu? Widziałem ich drzewka u sąsiada. Takich się nie znajdzie byle gdzie i na pewno warto jest brać raz a coś pięknego. Jeśli chodzi o ceny to mimo faktu, że wybór jest duży a drzewka dość unikalne to nie mają wielkiego narzutu prowizji.