Pracownia Psychologiczna Flow Renata Walczak

Psychologia transportu, medycyna pracy

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Orla 13, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia Psychologiczna Flow Renata Walczak

Informacje

Opis działalności
Pracownia Psychologiczna pod nazwą "Flow" swoją siedzibę ma w Zgierzu. Założycielką pracowni jest Renata Walczak. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu psychologii transportu oraz medycyny pracy.
Produkty i usługi
Pracownia Psychologiczna FLOW swoją działalność rozpoczęła w 2015 roku, tuż po wpisaniu do rejestru placówek psychologicznych, funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego.

Gabinet dysponuje wszelkimi uprawnieniami do wykonywania pracy w tym charakterze. Na ich podstawie są wydawane wszelkie opinie, orzeczenia i zaświadczenia. Placówka jest wyposażona w rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne testy. W pracowni znajduje się nowoczesny sprzęt – aparaturę pomiarowo-kontrolną firmy Alfa-Electronics.

W naszej pracowni psychologicznej odbywają się badania psychotechniczne dla kierowców wszystkich kategorii oraz badania psychologiczne w zakresie medycyny pracy. W placówce odbywają się również badania osobowości oraz sprawności intelektualnej. Dopełnieniem oferty są konsultacje psychologiczne.

Pracownia wykonuje badania psychologiczne, określane również jako psychotesty, skierowane do takich pacjentów jak kandydaci na kierowców i kierowcy wszystkich kategorii prawa jazdy. Badania te uprawniają do uzyskania świadectwa kwalifikacyjnego. Na badania przyjmowani są również kierowcy skierowani na nie przez policję w związku z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu lub innego środka psychoaktywnego.

Z badań skorzystać mogą również:
- kierowcy pojazdów uprzywilejowanych (pogotowia, straży pożarnej itd.)
- instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy
- kandydaci na instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy
- przedstawiciele handlowi z prawem jazdy kat. B, prowadzący samochody w celach służbowych
- osoby starające się o przywrócenie uprawnień do kierowania pojazdami (po rocznej przerwie spowodowanej orzeczeniem negatywnym)
- taksówkarze
- kierujący tramwajem
-osoby skierowane przez lekarza medycyny pracy
-osoby wykonujące pracę związaną ze szczególnym obciążeniem psychicznym (ratownicy, strażacy, strażnicy miejscy / gminni)
- osoby pracujące na wysokości wykonujące pracę na stanowiskach decyzyjnych i związanych z odpowiedzialnością

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe