Trans-bet wytwórnia betonu Forszmanowicz H.P.J.

Produkcja betonu, bloczków i szamb jednokomorowych

Beton
ul. Sadowa 12/14, 95-100 Zgierz łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
426801125
427163814
Trans-bet wytwórnia betonu Forszmanowicz H.P.J.

Informacje

Opis działalności
Firma Trans-bet powstała w 1991 roku jako firma rodzinna. Na początku park maszynowy był skromny, jednakże wraz z coraz to nowymi inwestycjami i zleceniami, rozrastał się, aż do stanu obecnego. Dziś możemy zaoferować Państwu nie tylko usługi wynajmu sprzętu, ale także zachęcić do korzystania z produktów własnej wytwórni betonu. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Dzięki dużemu naciskowi położonemu na rozwój i dostosowywanie się do potrzeb klienta byliśmy obecni przy realizacji takich inwestycji, jak:

- Galeria Łódzka,
- Hotel Ibis w Łodzi,
- Manufaktura w Łodzi,
- Arena Łódź.

Mając doświadczenie w branży oraz zaangażowany zespół ludzi możemy zaoferować Państwu wysoki poziom usług świadczonych przez Trans-Bet. Obsługujemy zarówno firmy, jak i odbiorców indywidualnych.

W wytwórni betonu produkujemy betony zwykłe, posadzkowe, konstrukcyjne, a także specjalne, np. samozagęszczalne i mrozoodporne. Betony transportowane betonowozami produkowane są w konsystencji plastycznej. Na życzenie klienta do betonu stosowane są różne dodatki. Ponadto wytwarzamy szamba i bloczki betonowe. Sprzedajemy też inne materiały budowlane.

Służymy w Trans-Bet również wynajmem sprzętu. Nasz park maszynowy składa się z takich pojazdów jak:
-4 betonowozy o pojemności 6 m3,
-2 betonowozy o pojemności 7 m3,
-1 betonowóz o pojemności 8 m3,
-3 betonowozy o pojemności 9 m3,
-2 betonowozy o pojemności 10 m3,
-3 wywrotki o ładowności 20 m3,
-1 koparko-ładowarka (komatsu),
-2 pompy do betonu o wysięgniku 19 m,
-1 pompa do betonu o wysięgniku 32 m.

Przy pomocy koparko-ładowarki niwelujemy teren i wykonujemy wykopy.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej o wykonywanych przez nas w Trans-Bet usługach można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
Świetne bloczki betonowe. Polecam zakupy wykonanych przez Trans-Bet elementów.
M
Maciej
Beton od Trans-Bet jest tani, a jego parametry są odpowiednie do prac budowlanych. Korzystam z niego na co dzień i nie zamierzam tego zmieniać.
P
pepe
Trans-Bet nie tylko produkuje beton, ale też go dowozi na wskazane miejsce. Mają betoniarki, dlatego ma odpowiednią konsystencję.
Z
Zbyszek
Najlepszy beton. Kupuję go, bo ma odpowiednie parametry i jest atrakcyjny cenowo. Uważam, że warto kupować w Trans-Bet.
K
kris1967
Polecam beton z wytwórni Trans-Bet. Moja firma budowlana od kat u nich kupuje ten niezbędny na każdej budowie materiał i jestem bardzo zadowolony z jego jakości i ceny. Najczęściej kupuję beton konstrukcyjny, ale zdarza się też, że potrzebujemy betonu posadzkowego albo mrozoodpornego. Nigdy nie było problemu z jego dowiezieniem na plac budowy.

Słowa kluczowe

gruz,