Krzysztof Kałuża Krajowy Transport Ciężarowy

Transport krajowy i zagraniczny

Transport samochodowy
ul. Urzędnicza 33, 95-100 Zgierz łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
513 150 880
Krzysztof Kałuża Krajowy Transport Ciężarowy

Informacje

Opis działalności
W firmie Krzysztofa Kałuży zajmujemy się transportem krajowym i zagranicznym. Nasza siedziba znajduje się w Zgierzu w województwie łódzkim. Swoje usługi świadczymy już od 1989 roku.
Produkty i usługi
Zależy Ci na błyskawicznym i bezpiecznym przewozie towarów? Planujesz wysyłkę produktów za granicę? Nasza firma jest dla Ciebie odpowiedzią! Przetransportujemy dowolne przesyłki we wskazane przez Ciebie miejsce. Przewóz towarów odbywa się nowoczesnymi i bieżąco konserwowanymi pojazdami ciężarowymi.

Z naszych usług korzystają już setki Klientów. Współpracujemy z najróżniejszymi branżami. Dysponujemy środkami, które pozwalają zorganizować nietypowy przewóz produktów. Nasza firma to także szeroko pojęte usługi spedycyjne. Na Twoją prośbę zajmiemy się organizacją całej trasy przewozu przesyłki.

Oferujemy między innymi:

- transport chłodniczy,
- transport ponadgabarytowy,
- transport HDS.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty! Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro w Zgierzu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Polecam, doświadczony przewoźnik. Bezproblemowo świadczy usługi transportu ponadgabarytowego. Sam zorganizował wszystko, co było niezbędne do transportu. Jestem zadowolony z usług.
S
Sabina
Usługi przewozowe realizowane są bardzo szybko. Wystarczył jeden telefon i Pan Krzysztof mi wszystko wyjaśnił. Zorganizował dla mnie przewóz towarów za granicę. Przesyłka dotarła momentalnie.