"Agemar" Sp. z o.o.

Zaawansowane rozwiązania dla transportu wewnętrznego.

ul. Wiejska 36 (wjazd od Energetyków), 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
530 487 885
530487885
info@agemar.pl
601727225
Adres korespondencyjny
ul. Wiejska 36 (wjazd od Energetyków), 95-100 Zgierz łódzkie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie transporterów oraz wszelkich urządzeń wspomagających transport wewnętrzny.

W oparciu o wytworzone przez siebie produkty oraz pozyskane od renomowanych producentów urządzenia realizujemy kompleksowe systemy transportu wewnętrznego zarządzane nowoczesnymi systemami sterowania.

Zarząd i wspólnicy spółki to absolwenci renomowanych uczelni technicznych, którzy swoje doświadczenie w dziedzinie transportu wewnętrznego oraz konstrukcji stalowych zdobywali w uznanych na rynku firmach jak Centrostal S.A., Faspoma Sp. z o.o. czy Aporter Sp. z o.o.

Doświadczona w wielu realizacjach kadra inżynierska i montażowa jest gwarancją skuteczności rozwiązań i najwyższej jakości dostarczanych urządzeń.
Opis działalności
Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie transporterów oraz wszelkich urządzeń wspomagających transport wewnętrzny. W oparciu o wytworzone przez siebie produkty oraz pozyskane od renomowanych producentów urządzenia realizujemy kompleksowe systemy transportu wewnętrznego zarządzane nowoczesnymi systemami sterowania.
Produkty i usługi
Transportery rolkowe lekkie:

Transportery lekkie rolkowe służą do transportu ładunków o ciężarze do ok. 50 kg, których kształt umożliwia transport po rolkach (kartony, skrzynki, pojemniki, elementy o płaskim spodzie). Transportery te mogą być wykonane w wersji napędzanej i beznapędowej.

Transportery rolkowe ciężkie:

Transportery ciężkie rolkowe (paletowe) służą do transportu ładunków o masach wymagających zastosowania rolek o większych przekrojach i większych grubościach ścianek. Ładunki transportowane mogą mieć masę nawet kilku ton.

Transportery z taśmą PCV:

Transportery służące do transportu paczek, pojemników, skrzynek, elementów o nieregularnych kształtach.

Transportery z taśmą modularną:

Szczególny rodzaj transportera taśmowego z bardzo wytrzymałą taśmą wykonaną z twardego tworzywa.

Transportery pasowe/wielopasowe:

Transportery taśmowe pasowe służą do transportu drobnych elementów o niewielkich masach i gabarytach.

Transportery łańcuchowe:

Zależnie od wymogów jakie stawia transportowane medium dobiera się odpowiednią ilość cięgien łańcucha.

Łuki transportowe:

Zmieniają kierunek ruchu transportowanego medium.Wózki jezdne:

Najczęściej wykorzystywane jako ruchomy łącznik do przekazywania transportowanego medium pomiędzy równolegle ustawionymi liniami.

Urządzenia specjalistyczne:

Jesteśmy w stanie w zaprojektować i wykonać urządzenie stanowiącewyposażenie dodatkowe linii transportowej bądź samodzielne funkcjonujący element.

Magazyn palet:

Urządzenie mogące pracować w dwóch trybach: wydawanie pojedynczych palet ze sztapla na linię bądź zbierania pojedynczych palet z linii i tworzenie sztapla w magazynku.

Usługi:

Audyty, projektowanie, integracja:

Jako doświadczeni inżynierowie służymy doradztwem technicznym w zakresie specjalistycznych urządzeń jak i całych systemów transportowych.

Montaż i serwis:

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę montażowo – serwisową gotową do pojęcia najtrudniejszych wyzwań.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń