Agemar sp. z o.o.

Produkcja przenośników i urządzeń transportowych

Przenośniki
ul. Wiejska 36, 95-100 Zgierz łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
601 727 225
Agemar sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Agemar to firma ze Zgierza, w województwie łódzkim, która działa od 2012 roku. Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie, montaż oraz serwis przenośników i urządzeń transportowych. Produkty te są wykorzystywane w liniach produkcyjnych oraz magazynach. Tworzymy jedynie nowoczesne rozwiązania dla transportu magazynowego i technologicznego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Urządzenia i przenośniki marki Agemar od wielu lat wspomagają płynne procesy produkcji, transportu i magazynowania wszystkich opakowań. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo niezbędne artykuły, których używa się w obszarze magazynu i produkcji.

Oferujemy produkty takie jak:
- przenośniki rolkowe grawitacyjne,
- przenośniki rolkowe z napędem,
- przenośniki do palet,
- przenośniki taśmowe,
- przenośniki łańcuchowe,
- obrotnice,
- transfery-przekazania kątowe,
- automatyczne magazynki palet,
- magazynki przekładek,
- windy do palet,
- wózki automatyczne do palet.

Produkujemy także windy do pudełek, pojemników, zgrzewek oraz paczek. Wśród urządzeń znajdziecie Państwo:
- dyspensery folii,
- magazynki palet,
- manipulatory.

Projektując oraz montując linie transportowe, zawsze współpracujemy z wybranymi firmami, które pomagają nam zautomatyzować urządzenia według naszych wytycznych. Nasze urządzenia zapewniają Państwu bezpieczny oraz szybki transport wewnętrzny, który jest wspomagany przez manipulatory, roboty paletyzujące oraz owijarki-foliarki palet.

Podczas przygotowywania projektu zawsze bierzemy pod uwagę materiałyprzeznaczone do danego pomieszczenia, a także rozplanowanie całego magazynu w zakresie przepływu materiałów, czy ograniczeń budowlanych. Projekt jest przygotowany tak, aby, maszyny były właściwie ustawione, a magazyn był dostosowany do potrzeb transportowych firmy. Plany spełniają także normy BHP oraz P.POŻ.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Agemar ze Zgierza i na naszą stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
L
Leszek
Ich urządzenia są dostosowane do pakowania najróżniejszych ładunków. Są bardzo uniwersalne i znacznie przyspieszają pracę.
K
Karol
Polecam ich usługi. Zaprojektowali dla mnie od podstaw doskonałe linie do pakowania. Projekt uwzględnia budowlane normy oraz zasady bezpieczeństwa. Teraz magazynowanie oraz dostarczanie wszystkich ładunków idzie naszemu zespołowi o wiele szybciej.
W
Wiola
Polecam tę firmę. Dzięki ich usługom moja linia działa o wiele szybciej. Pakowanie, transportowanie oraz magazynowanie wszystkich paczek stało się o wiele prostsze. Wszystkie maszyny działają według przyjętego systemu, który jest niezawodny.