Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Markab" Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Wiosny Ludów 26a, 95-100 Zgierz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Markab" Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z siedzibą w miejscowości Zgierz świadczy swoje usługi w branży Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Markab" Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów poprzez email: stacja@markab.pl lub telefon: (42) 71... .
Siedziba firmy Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Markab" Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się pod adresem 95-100 Zgierz ul. Wiosny Ludów 26a,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Uważamy, że Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne "Markab" Sp. z o.o. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.