Usługi Stolarskie Furtak Wojciech

Meble kuchenne na wymiar

Stolarze
Strażacka 18, 34-325 Łodygowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
531 087 153
Adres korespondencyjny
Strażacka 18, 34-325 Łodygowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Wojciech Furtak i prowadzę stolarnię zlokalizowaną w Łodygowicach, w powiecie żywieckim, w województwie śląskim. Specjalizacją mojej firmy są usługi stolarskie.
Produkty i usługi
Zajmuje się świadczeniem usług stolarskich. Posiadam własną, dobrze wyposażoną stolarnię, co umożliwia dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów. W mojej pracy wykorzystuje wysokojakościowe drewno oraz materiały drewnopochodne.

Na Państwa zamówienie wykonam między innymi:

- meble drewniane,
- zabudowy kuchenne,
- altany,
- wiaty,
- meble ogrodowe.

Specjalizuje się w wykonywaniu mebli na dokładny wymiar, na indywidualne zamówienie Klienta. Wykonam dla Państwa meble do kuchni, łazienki, salonu czy pokoju. Przywiązuję dużą uwagę do tego, by wykonane meble były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Zapewniam, że z dbałości o wysoką jakość i ładny wygląd produktów, wykorzystuje wyłącznie najlepsze drewno. To szczególnie ważny aspekt mebli ogrodowych, gdyż mają one być bardzo wytrzymałe, z racji tego, że narażone są na różne warunki pogodowe.

Klientom zapewniam fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Gwarantuję terminową realizację powierzonych zadań.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług stolarskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń