Intergeo Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych D. Dadak M. Staszkiewicz

Pomiary obiektów oraz granic nieruchomości

Geodezja
al. Legionów 21B/3, 34-300 Żywiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 810 03 44
Adres korespondencyjny
al. Legionów 21B/3, 34-300 Żywiec śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Intergeo znajduje się w Żywcu, w województwie śląskim. Nasza działalność rozpoczęła się już w 1992 roku. W branży pracujemy od samego początku. Dzięki temu posiadamy fachową wiedzę w zakresie pomiarów oraz kartografii. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i inwestorami. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Intergeo zajmuje się wykonaniem pomiarów dla nowo powstających obiektów oraz innych inwestycji. Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie geodezyjnej obsługi nieruchomości, czy geodezji inżynieryjnej. Każdy z naszych pracowników jest uprawionym geodetą. Po zakończonych usługach zawsze dostarczamy Klientom dokumentację formalno-prawną. W naszej ofercie znajdują usługi takie jak:
- pomiary sytuacyjno-wysokościowe (dla projektów kanalizacji, sieci energetycznych, gazowych i teletechnicznych oraz wodociągów),
- obsługa inwestycji,
- pomiary realizacyjne związane z tyczeniem budowli,
- pomiary przemieszczeń i odkształceń poziomych i pionowych.

Oferujemy także przygotowanie map do celów projektowych i prawnych. Wykonujemy numeryczne bazy informacji w specjalnych programach geodezyjnych takich jak Micro-Station, Mikromap, Auto-Cad, EW-mapa.

Zajmujemy się przeprowadzeniem inwentaryzacji powykonawczej obiektów budowlanych, a także sieci teletechnicznych, wodociągowych i energetycznych.

Przygotowujemy wypisy oraz wyrysy z operatu ewidencji. Zajmujemy się pomiarami, a także dokumentacją niezbędną podczas wywłaszczeń lub wykupu nieruchomości i działek leśnych, czy rolnych. Uczestniczymy w rozgraniczeniach i wznowieniach granic.

Udostępniamy kserokopie dokumentów w formatach od A-4 do A-0.

Wśród naszych realizacji znajdują się pomiary dla firm takich jak Netia Telekom S.A. w Katowicach, Huhtamaki Polska Sp. Z o.o. w Siemianowicach Śląskich, Zespół Elektrowni Wodnych Porąbka- Żar S.A. w Warszawie, czy Urząd Gminy Brzeszcze. Były to mapy do celów projektowych, obsługa budowy, regulacje gruntów prawnych i inwentaryzacje powykonawcze.

Zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Usług Geodezyjnych Intergeo z Żywca oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe