Kkstudio Damian Kiełbas

Sprzedaż i montaż okien oraz drzwi do Twojego domu i biura

Okna
ul. Armii Krajowej 18, 34-300 Żywiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
667 560 986
Adres korespondencyjny
ul. Armii Krajowej 18, 34-300 Żywiec śląskie

Informacje

Opis działalności
KK Studio należy do Damiana Kiełbasa i znajduje się w Żywcu, w województwie śląskim. Nasza firma zajmuje się sprzedażą okien, drzwi, podłóg i innych towarów budowlano-remontowych. Jesteśmy nie tylko handlowcami, ale również projektantami i dekoratorami. Dzięki naszym kwalifikacjom możemy umiejętnie dopasować elementy stolarki okiennej i drzwiowej z elewacją lub dachem. Już setki Klientów zaufało naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W naszym studio sprzedażowym w Żywcu posiadamy ekspozycję o powierzchni 120m2, gdzie znajdą Państwo takie produkty jak:
-okna,
-drzwi zewnętrzne,
-drzwi wewnętrzne,
-podłogi.

Nowoczesne budownictwo coraz częściej stawia nacisk na energooszczędność i ograniczenie utraty ciepła. Jednocześnie montowane są duże okna, które mają doprowadzić jak najwięcej światła do pomieszczenia. W naszym salonie można znaleźć okna do mieszkania oraz okna biurowe, które bez problemu poradzą sobie z tymi dwoma zadaniami.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy im okna firmyAdamS, które są produkowane przy użyciu nowoczesnego i znanego na całym świecie profilu Ideal8000. Jego główna cecha to świetna statyka, dzięki czemu wykonanie dużych okien jest bezpieczne i niedrogie.

Wiemy, że prawidłowo dobrane i zamontowane okna mogą znacznie przyczynić się do zmniejszenia kosztów za produkcję energii.

Dlatego stawiamy na produkty, które charakteryzuje wysoka jakość, oszczędność i uniwersalność zastosowań.

Posiadamy okna drewniane, okna PCV i okna dachowe. Współpracujemy z najlepszymi firmami i pozyskujemy innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu profil PassiveLine ULTRA z pakietem cztero-szybowym odznacza się najniższym parametrem przenikania ciepła Uw=0,5.Wybierając nasze okna macie Państwo pewność, że będą one lepszą termoizolacją dla pomieszczenia i wygłuszą każdy niepożądany dźwięk z zewnątrz.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalny montaż okien. Oferujemy montaż podstawowy/surowy, demontaż, montaż pełny z przygotowaniem pod malowanie i montaż ciepły.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszych produktów dostosowanych do Państwa lokalu.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych i firmy ze Studiem KK w Żywcu. Więcej informacji można otrzymać na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
małopolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń