Kkstudio Damian Kiełbas

Sprzedaż i montaż okien oraz drzwi do Twojego domu i biura

Okna
ul. Armii Krajowej 18, 34-300 Żywiec śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Kkstudio Damian Kiełbas

Informacje

Opis działalności
KK Studio należy do Damiana Kiełbasa i znajduje się w Żywcu, w województwie śląskim. Nasza firma zajmuje się sprzedażą okien, drzwi, podłóg i innych towarów budowlano-remontowych. Jesteśmy nie tylko handlowcami, ale również projektantami i dekoratorami. Dzięki naszym kwalifikacjom możemy umiejętnie dopasować elementy stolarki okiennej i drzwiowej z elewacją lub dachem. Już setki Klientów zaufało naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W naszym studio sprzedażowym w Żywcu posiadamy ekspozycję o powierzchni 120m2, gdzie znajdą Państwo takie produkty jak:
-okna,
-drzwi zewnętrzne,
-drzwi wewnętrzne,
-podłogi.

Nowoczesne budownictwo coraz częściej stawia nacisk na energooszczędność i ograniczenie utraty ciepła. Jednocześnie montowane są duże okna, które mają doprowadzić jak najwięcej światła do pomieszczenia. W naszym salonie można znaleźć okna do mieszkania oraz okna biurowe, które bez problemu poradzą sobie z tymi dwoma zadaniami.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy im okna firmy AdamS, które są produkowane przy użyciu nowoczesnego i znanego na całym świecie profilu Ideal8000. Jego główna cecha to świetna statyka, dzięki czemu wykonanie dużych okien jest bezpieczne i niedrogie.

Wiemy, że prawidłowo dobrane i zamontowane okna mogą znacznie przyczynić się do zmniejszenia kosztów za produkcję energii.

Dlatego stawiamy na produkty, które charakteryzuje wysoka jakość, oszczędność i uniwersalność zastosowań.

Posiadamy okna drewniane, okna PCV i okna dachowe. Współpracujemy z najlepszymi firmami i pozyskujemy innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu profil PassiveLine ULTRA z pakietem cztero-szybowym odznacza się najniższym parametrem przenikania ciepła Uw=0,5.Wybierając nasze okna macie Państwo pewność, że będą one lepszą termoizolacją dla pomieszczenia i wygłuszą każdy niepożądany dźwięk z zewnątrz.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalny montaż okien. Oferujemy montaż podstawowy/surowy, demontaż, montaż pełny z przygotowaniem pod malowanie i montaż ciepły.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszych produktów dostosowanych do Państwa lokalu.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych i firmy ze Studiem KK w Żywcu. Więcej informacji można otrzymać na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
N
niezadowolony
witam , nie polecam, jak cos ma być szybko to nie w tej firmie czekanie miesiącami na zamówione okna , ciągle zwlekanie klienta
A
Artur
Na początek jedna gwiazdka tylko dlatego że nie da się dać 0 ! Zamówiliśmy okna w listopadzie 2017 po wszelkich przebojach, tzn na początku montaż tych okien niezgodnie ze sztuką tj. na kołkach tzw. ''szybkiego montażu'' do pustaka ceramicznego, poprzez wymienianie kilkukrotnie uszkodzonych okien (takie przychodziły, lub jego ludzie uszkadzali je w czasie montażu) w końcu dokładnie 2 tygodnie temu montaż okien, można by powiedzieć, że się zakończył. Termin realizacji miał być na STYCZEŃ 2018 ( mamy wrzesień 2019) Druga sprawa, zamówiliśmy drzwi wewnętrzne. Termin realizacji ten Pan miał na 6 kwiecień 2019. Miało to być zrobione z montażem na tzw. ''gotowe'' nie mogąc się go doprosić o montaż, kazałem mu te drzwi przywieźć i zamontowałem je sam ze swoimi ludźmi jakoś 25-go kwietnia. Zaraz przy montażu okazało się, że jedne drzwi są uszkodzone, a 2-pary skrzydeł są całkiem złe (miały być łazienkowe z tzw. podcięciem a są zwykłe proste) oczywiście go o tym poinformowałem, przyjechał porobił zdjęcia i mówił żeby je założyć, on to później wymieni. To później trwa do teraz, w żadnym wypadku nie polecam tej firmy.