Roll-Tex Grażyna Kapała

Szeroki wybór rolet materiałowych naściennych i naokiennych

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Dworcowa 23, 34-300 Żywiec śląskie
Poniedziałek 09:30 - 16:30
Wtorek 09:30 - 16:30
Środa 09:30 - 16:30
Czwartek 09:30 - 16:30
Piątek 09:30 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Roll-Tex Grażyna Kapała
ul. Dworcowa 23, 34-300 Żywiec śląskie
Telefon
Może cię zainteresować
Roll-Tex Grażyna Kapała

Informacje

Opis działalności firmy Roll-Tex Grażyna Kapała w Żywiec
Firma Roll-Tex jest producentem rolet. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór rolet materiałowych naściennych i naokiennych a także wysokiej jakości żaluzje pionowe i poziome. Siedziba firmy mieści się w Żywcu a osobą decyzyjną jest Grażyna Kapała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Produkty i usługi
Firma Roll-Tex działa na rynku od wielu lat, dzięki stażowi jaki posiadamy oraz sumiennie utrzymywanej wysokiej jakości staliśmy się renomowanym producentem rolet i żaluzji na Podbeskidziu. Oferta firmy obejmuje niezwykle szeroki wybór produktów takich jak rolety materiałowe naścienne i naokienne, wysokiej jakości żaluzje pionowe i poziome a nawet rolety dzień noc, rolety rzymskie.

Duże zainteresowanie wyrobami oferowanymi przez firmę pozwoliło nam na poszerzenie asortymentu o bramy garażowe zwykłe, automatyczne, sterowane pilotem, a także osłony rolowane. Od innych firm odróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie w produkcji rolet dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania najwyższej jakości oraz zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gwarantujemy również duży wybór materiałów jak i szeroką gamę kolorów co dodatkowo uatrakcyjnia nasze produkty i daje możliwość dopasowania ich do różnych wnętrz.
Na życzenie dokonujemy pomiarów i montażu rolet. Zapewniamy również profesjonalne usługi serwisowe.

Zgłaszając się do naszej firmy mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo - dobór rolety zgodnie do oczekiwaniami. Po wykonaniu montażu gwarantujemy serwis gwarancyjny ja i pogwarancyjny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń