Beskidzkie Centrum Turystyki

Najciekawsze wycieczki i niezapomniane przeżycia!

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Jana III Sobieskiego 7, 34-300 Żywiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Beskidzkie Centrum Turystyki

Informacje

Opis działalności
Beskidzkie Centrum Turystyki to biuro podróży mające swoją siedzibę w Żywcu, na terenie województwa śląskiego. Oferujemy niezwykle atrakcyjne wycieczki bo beskidzkich szlakach, wycieczki do leżących niedaleko stolic europejskich oraz wiele innych atrakcji!
Produkty i usługi
Nasze biuro podróży to przede wszystkim kompleksowa oferta wycieczkowa, jeśli chodzi o zwiedzanie Beskidów i to z każdej strony! Pokazujemy te przepiękne góry w całkowicie nieszablonowy sposób i odkrywamy ich najciekawsze strony.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwunastu lat. Nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- wycieczki jednodniowe
- wycieczki kilkudniowe
- kuligi
- imprezy firmowe w górach
- wycieczki do Aquaparków termalnych.

Proponowane przez nas wycieczki jednodniowe to przede wszystkim pasjonujące zwiedzanie wszystkich beskidzkich zakamarków, zarówno ze strony polskiej, jak i czeskiej oraz słowackiej. Przygotowaliśmy różne programy wycieczki, których same nazwy mówią same za siebie. Nasze wycieczki to między innymi: „Szlakiem Zbójnickim”, „Szlakiem Zabytków techniki” czy „Szlakiem Ginących Zawodów”.

Zimą oraz wczesną wiosną zapraszamy na organizowane przez nas góralskie i zbójnickie kuligi, podczas których można przeżyć zbójnicki napad oraz posłuchać góralskiej muzyki wykonywanej na żywo.

Zajmujemy się również wycieczkami kilkudniowymi do wielu Państw Europy. Kraje alpejskie, bałkańskie czy skandynawskie – wszędzie tam zapewnimy Państwu niezwykłą moc atrakcji!

Nasza kadra to przede wszystkim ogromni pasjonaci gór oraz podróżowania. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę, są najlepszą gwarancją naszych wycieczek.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe