Krzemex Wytwarzanie segmentów ściernych

Oferujemy ściernice diamentowe i do granitu

Materiały ścierne i polerskie
ul. Rolnicza 32a, 34-300 Żywiec śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 861 06 71
Krzemex Wytwarzanie segmentów ściernych

Informacje

Opis działalności
Zakład Krzemex prowadzimy w Żywcu od 1992 roku. Zajmujemy się produkcją ściernic diamentowych do obróbki granitu i marmuru. Oferujemy także japońskie i koreańskie narzędzia diamentowe. Udostępniamy ściernicę do obróbki kamienia na najróżniejszych spoiwach. Produkty kierujemy głównie do branż kamieniarskich i budowlanych.
Produkty i usługi
W naszym asortymencie znajdziecie państwo ściernice do pracy na mokro oraz na sucho. Tradycyjne ściernice, które produkujemy, wykorzystywane są przez początkujących, a także doświadczonych kamieniarzy. Używając naszych ściernic, możecie mieć Państwo pewność, że praca będzie szybka i efektywna. Współpracujemy z firmą Abressa, która również udostępnia nam wytrzymałe ściernice. W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- ściernice na spoiwie magnezytowym,
- ściernice na spoiwie żywicznym,
- ściernice na spoiwie mieszanym, magnezytowo-żywicznym.

Oferujemy także ściernice do pracy na sucho. Podczas pracy z betonem i kamieniem należy używać jedynie specjalistycznych narzędzi, aby otrzymać odpowiednią formę. Nasze ściernice pozwalają na szybką obróbkę każdego rodzaju kamienia. Nawet twarde materiały mogą być skutecznie wyszlifowane. Na ten moment sprzedajemy:
- uniwersalne ściernicebakelitowe,
- ściernice filcowe,
- papier ścierny,
- fibra dyski.

Uniwersalne ściernice bakelitowe to produkt, który można używać do pracy na sucho oraz na mokro. Za jego pomocą można wykonać kamienne blaty, figury, nagrobki itp.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty zakładu Krzemex z Żywca oraz na naszą stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń